Českem s námi » Ubytování » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Hotely-Hostely » Nový Hrozenkov » Horský hotel Permoník

v okolí objektu Horský hotel Permoník

Nacházíte se na stránce objektu Horský hotel Permoník na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Nový Hrozenkov.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Beskydy, Valašsko, Javorníky     Zobrazeno: 7991x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Horský hotel Permoník

Horský hotel Permoník

Hotely-Hostely » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Nový Hrozenkov Hotel permoník v Beskydech na valašsku,500 m n.m.,20 km od okresního města Vsetín. Dvou,třílůžkové pokoje a rodinné apartmány,vlastní sociální zařízení, TV/SAT a telefon. Hotel Permoník skýtá širokou paletu sportovního vyžití.K dispozici je venkovní přihřívaný bazén,horské sjezdové koloběžky, dvoudráhová kuželna s automatickým stavěním,kulečníkové stoly, tenisový kurt,stolní tenis, tělocvična,posilovna,petanque a badminton, florball, ping - pong, sauna, masáže (klasické, reflexní, kombinované, lávové kameny, medově - detoxikační masáže), voleybalové hřiště.Dále půjčujeme horská kola, čtyřkolku a sáňky. V letním období: * Animátorský program pro děti od pondělí do pátku * Cvičení pro ženy (úterý a čtvrtek od 16:30 - 17:30) * Živá hudba - vždy ve středu od 20:00 - 24:00 (cimbálovka a jiné)
A304 kapacita: 150 lůžek

Ubytování v okolí objektu Horský hotel Permoník Webkamery v okolí objektu Horský hotel Permoník
 

v okolí 20 km od objektu Horský hotel Permoník:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Beskydy, Valašsko, Javorníky dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Hotely-Hostely - obec Nový Hrozenkov se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Horský hotel Permoník" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3222 / Webkamery: celkem 992
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha