Českem s námi » Ubytování » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Hotely-Hostely » Nový Hrozenkov » Horský hotel Permoník

v okolí objektu Horský hotel Permoník

Nacházíte se na stránce objektu Horský hotel Permoník na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Nový Hrozenkov.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Beskydy, Valašsko, Javorníky     Zobrazeno: 10383x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Horský hotel Permoník

Horský hotel Permoník

Hotely-Hostely » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Nový Hrozenkov Hotel permoník v Beskydech na valašsku,500 m n.m.,20 km od okresního města Vsetín. Dvou,třílůžkové pokoje a rodinné apartmány,vlastní sociální zařízení, TV/SAT a telefon. Hotel Permoník skýtá širokou paletu sportovního vyžití.K dispozici je venkovní přihřívaný bazén,horské sjezdové koloběžky, dvoudráhová kuželna s automatickým stavěním,kulečníkové stoly, tenisový kurt,stolní tenis, tělocvična,posilovna,petanque a badminton, florball, ping - pong, sauna, masáže (klasické, reflexní, kombinované, lávové kameny, medově - detoxikační masáže), voleybalové hřiště.Dále půjčujeme horská kola, čtyřkolku a sáňky. V letním období: * Animátorský program pro děti od pondělí do pátku * Cvičení pro ženy (úterý a čtvrtek od 16:30 - 17:30) * Živá hudba - vždy ve středu od 20:00 - 24:00 (cimbálovka a jiné)
A304 kapacita: 150 lůžek

Ubytování v okolí objektu Horský hotel Permoník Webkamery v okolí objektu Horský hotel Permoník
 

v okolí 20 km od objektu Horský hotel Permoník:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Beskydy, Valašsko, Javorníky dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Horský hotel Permoník" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Nový Hrozenkov.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2885 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha