Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Penziony » Loučná pod Klínovcem » Pension Medvídek

v okolí objektu Pension Medvídek

Nacházíte se na stránce objektu Pension Medvídek na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Loučná pod Klínovcem.

Kategorie penziony: Penziony Krušné hory     Zobrazeno: 5883x

Zobrazit všechny penziony
Pension Medvídek

Pension Medvídek

Penziony » Krušné hory » Loučná pod Klínovcem Horský pension Medvidek se nachází v srdci Krušných hor v těsné blízkosti známého zimního střediska SKI AREAL KLÍNOVEC-SEVER. Navštívit nás můžete Vaším osobním vozidlem i autobusem až k pensionu, nebo využít autobusového spojení do stanice Loučná, případně vlakového spojení do zastávky České Hamry odkud Vás po telefonické dohodě dopravíme až k nám. Nabízíme 2-4ti lůžkové pokoje, restauraci s kuchyní, dětský bazén, zajištění kol, lyží a dalšího sportovního vybavení, tenisových kurtů, terasu a venkovní grilování, parkování u pensionu. Zajištění rodinných oslav, školeních a škol v přírodě.
A307 kapacita: 20 lůžek

Ubytování v okolí objektu Pension Medvídek Webkamery v okolí objektu Pension Medvídek
 

v okolí 20 km od objektu Pension Medvídek:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Krušné hory dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Pension Medvídek" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Loučná pod Klínovcem.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3212 / Webkamery: celkem 990
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha