Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Penziony » Špindlerův Mlýn » Pension Hübner

v okolí objektu Pension Hübner

Nacházíte se na stránce objektu Pension Hübner na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Špindlerův Mlýn.

Kategorie penziony: Penziony Krkonoše     Zobrazeno: 4949x

Zobrazit všechny penziony
Pension Hübner

Pension Hübner

Penziony » Krkonoše » Špindlerův Mlýn Ubytování v útulném penzionu Hübner ve Špindlerově Mlýně. Pěkné pokoje, bezpečné parkování, příjemná atmosféra a hlavně přívětivé podmínky k lyžování. Pokoje jsou dvojlůžkové, nebo čtyřlůžkové. U každého lůžka je odkládací polička, nebo noční stolek a čtecí lampička. Na každém pokoji najdete televizi a satelitní přijímač, samostatné koupelny, které obsahují WC, sprchu a umyvadlo. K pensionu patří vlastní parkoviště. Je uzavíratelné elektrickou bránou a všude okolo oplocené. Ke klíčům od pokoje dostanete i klíček od brány a vždy když pojedete pryč, tak si bránu sami otevřete. Vaše vozidla u nás budou v bezpečí. V okolí pensionu je několik kamer a přímo vy si můžete na pokoji sledovat přes televizi okolí pensionu 24 hodin denně. Po dohodě podáváme snídaně. Běžné časy jsou od 8:00 do 9:00 v jídelně. Jídelna slouží i jako společenská místnost, je zde televize, satelitní přijímač a video. Také je zde umístěna samoobslužná lednice, kde naleznete nejrůznější druhy nápojů. Například šampaňské, pivo, limonády, džus a podobně. Při odebrání zboží se vždy zapíšete a zaplatíte při odjezdu.
A3121 kapacita: 14 lůžek

Ubytování v okolí objektu Pension Hübner Webkamery v okolí objektu Pension Hübner
 

v okolí 20 km od objektu Pension Hübner:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Sportovní aktivity v turistické oblasti Krkonoše dále člení na Adrenalinové sporty, Bazény, Bowling – kuželky, Cyklopůjčovny, Fitness – aerobic, Golf, Koupaliště – přehrady, Sauna, Squash. Chcete-li přidat objekt do katalogu Sportovní aktivity, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Pension Hübner" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Sportovní aktivity - Penziony - obec Špindlerův Mlýn.facebook
Banner vitrazezgaraze.cz

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3341 / Webkamery: celkem 935
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl