Českem s námi » Ubytování » Jizerské hory, Frýdlantsko » Rekreační zařízení » Bílý Potok » Rekreační zařízení Jizerky

v okolí objektu Rekreační zařízení Jizerky

Nacházíte se na stránce objektu Rekreační zařízení Jizerky na portálu Českemsnámi.cz v kategorii rekreační zařízení obec Bílý Potok.

Kategorie rekreační zařízení: Rekreační zařízení Jizerské hory, Frýdlantsko     Zobrazeno: 9208x

Zobrazit všechny rekreační zařízení
Rekreační zařízení Jizerky

Rekreační zařízení Jizerky

Rekreační zařízení » Jizerské hory, Frýdlantsko » Bílý Potok Rekreační areál Jizerky (450m.n.m.) leží pod severními svahy Jizerských hor, v malebném a klidném místě na okraji obce Bílý Potok. Je dobře dostupný autem, autobusem (500m) i vlakem (1500m). Místo je ideální pro aktivní odpočinek: houbaření, turistiku, cykloturistiku, horolezectví a běžecké lyžování. Možnost ubytování ve 2 penzionech a 14 chatkách s celkovou kapacitou 120 míst. Penziony mají celkem 17 pokojů (2-4 lůžkových), řešených jako apartmány nebo dvouapartmány (bez kuchynky). Chatky jsou pětilůžkové se dvěma ložnicemi, s obývacím pokojem, WC a sprchou. Chatky je možné využívat sezónně. V areálu jsou dále: restaurace, společenská místnost, herna (stolní tenis, stolové hry), učebny vhodné pro školení, místnost pro vlastní vaření, kurt na volejbal s umělým povrchem, minigolf, ohniště, parkoviště. 300m od areálu je obchod a pošta. Celý areál je možno celoročně využívat např. pro kursy, školení a školy v přírodě. Okolí : Rekreační areál leží v krásném prostředí pod severními svahy Jizerských hor, na malebném a klidném místě na okraji obce Bílý Potok. Okolí je ideální pro aktivní odpočinek: houbaření, turistiku, cykloturistiku, horolezectví a v zimě běžecké lyžování. V létě možnost koupání v nedalekých Hejnicích. 300m od areálu je obchod a pošta. V Hejnicích je banka, lékárna, lékař, zubař, veterinář, čerpací stanice, kino.
A313 kapacita: 120 lůžek

Ubytování v okolí objektu Rekreační zařízení Jizerky Webkamery v okolí objektu Rekreační zařízení Jizerky
 

v okolí 20 km od objektu Rekreační zařízení Jizerky:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Sportovní aktivity v turistické oblasti Jizerské hory, Frýdlantsko dále člení na Adrenalinové sporty, Bazény, Bowling – kuželky, Cyklopůjčovny, Fitness – aerobic, Golf, Koupaliště – přehrady, Sauna, Squash. Chcete-li přidat objekt do katalogu Sportovní aktivity, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Rekreační zařízení Jizerky" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Sportovní aktivity - Rekreační zařízení - obec Bílý Potok.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha