Českem s námi » Ubytování » Jizerské hory, Frýdlantsko » Rekreační zařízení » Bílý Potok » Rekreační zařízení Jizerky

Webkamery v okolí objektu Rekreační zařízení Jizerky

Nacházíte se na stránce objektu Rekreační zařízení Jizerky na portálu Českemsnámi.cz v kategorii rekreační zařízení obec Bílý Potok.

Kategorie rekreační zařízení: Rekreační zařízení Jizerské hory, Frýdlantsko     Zobrazeno: 9209x

Zobrazit všechny rekreační zařízení
Rekreační zařízení Jizerky

Rekreační zařízení Jizerky

Rekreační zařízení » Jizerské hory, Frýdlantsko » Bílý Potok Rekreační areál Jizerky (450m.n.m.) leží pod severními svahy Jizerských hor, v malebném a klidném místě na okraji obce Bílý Potok. Je dobře dostupný autem, autobusem (500m) i vlakem (1500m). Místo je ideální pro aktivní odpočinek: houbaření, turistiku, cykloturistiku, horolezectví a běžecké lyžování. Možnost ubytování ve 2 penzionech a 14 chatkách s celkovou kapacitou 120 míst. Penziony mají celkem 17 pokojů (2-4 lůžkových), řešených jako apartmány nebo dvouapartmány (bez kuchynky). Chatky jsou pětilůžkové se dvěma ložnicemi, s obývacím pokojem, WC a sprchou. Chatky je možné využívat sezónně. V areálu jsou dále: restaurace, společenská místnost, herna (stolní tenis, stolové hry), učebny vhodné pro školení, místnost pro vlastní vaření, kurt na volejbal s umělým povrchem, minigolf, ohniště, parkoviště. 300m od areálu je obchod a pošta. Celý areál je možno celoročně využívat např. pro kursy, školení a školy v přírodě. Okolí : Rekreační areál leží v krásném prostředí pod severními svahy Jizerských hor, na malebném a klidném místě na okraji obce Bílý Potok. Okolí je ideální pro aktivní odpočinek: houbaření, turistiku, cykloturistiku, horolezectví a v zimě běžecké lyžování. V létě možnost koupání v nedalekých Hejnicích. 300m od areálu je obchod a pošta. V Hejnicích je banka, lékárna, lékař, zubař, veterinář, čerpací stanice, kino.
A313 kapacita: 120 lůžek

Ubytování v okolí objektu Rekreační zařízení Jizerky Webkamery v okolí objektu Rekreační zařízení Jizerky
 

Webkamery v okolí 20 km od objektu Rekreační zařízení Jizerky:

vzdálenost 12 kmWeb kamera Plasy

Web kamera Plasy

Webkamery » Plzeňsko, Doupovské hory » Plasy Koukněte webkamerou na aktuální stav počasí v okolí města Plasy. Webová kamera je umístěna v Aeroklubu Plasy s pohledem na letištní plochu a okolí.
A20479 Webkamery / Webkamery / Plzeňsko, Doupovské hory

Webkamery v okolí objektu Web kamera Plasy Ubytování v okolí objektu Web kamera Plasy
 
vzdálenost 13 kmWeb kamera Volduchy

Web kamera Volduchy

Webkamery » Plzeňsko, Doupovské hory » Volduchy Sledujte webkamerou obec Volduchy. Koukněte kamerou na aktuální dění a počasí. Pohled webové kamery na cestu před Poštou a Kulturním domem.
A20824 Webkamery / Webkamery / Plzeňsko, Doupovské hory

Webkamery v okolí objektu Web kamera Volduchy Ubytování v okolí objektu Web kamera Volduchy
 
vzdálenost 16 kmWeb kamera Rokycany

Web kamera Rokycany

Webkamery » Plzeňsko, Doupovské hory » Rokycany Sledujte webkamerou město Rokycany online. Koukněte kamerou na aktuální dění a počasí. Kamera zachycuje Masarykovo náměstí v Rokycanech.
A20618 Webkamery / Webkamery / Plzeňsko, Doupovské hory

Webkamery v okolí objektu Web kamera Rokycany Ubytování v okolí objektu Web kamera Rokycany
 
vzdálenost 19 kmWeb kamera Plzeň - golf park

Web kamera Plzeň - golf park

Webkamery » Plzeňsko, Doupovské hory » Plzeň Sledujte aktuální stav počasí v Golf Parku Plzeň online webkamerou. Webkamera z Golf Park Plzeň.
A20480 Webkamery / Webkamery / Plzeňsko, Doupovské hory

Webkamery v okolí objektu Web kamera Plzeň - golf park Ubytování v okolí objektu Web kamera Plzeň - golf park
 
vzdálenost 19 kmWebkamera Plzeň - sady Pětatřicátníků

Webkamera Plzeň - sady Pětatřicátníků

Webkamery » Plzeňsko, Doupovské hory » Plzeň Koukněte webkamerou na aktuální stav dopravy v Plzni. Záběr webkamery v Plzni na sady Pětatřicátníků.
A44280 Webkamery / Webkamery / Plzeňsko, Doupovské hory

Webkamery v okolí objektu Webkamera Plzeň - sady Pětatřicátníků Ubytování v okolí objektu Webkamera Plzeň - sady Pětatřicátníků
 
vzdálenost 19 kmWeb kamera Plzeň - meteorologická stanice

Web kamera Plzeň - meteorologická stanice

Webkamery » Plzeňsko, Doupovské hory » Plzeň Sledujte webkamerou město Plzeň. Webová kamera s vysokým rozlišením na meteorologické stanici ČHMÚ v Plzni - Mikulce.
A20483 Webkamery / Webkamery / Plzeňsko, Doupovské hory

Webkamery v okolí objektu Web kamera Plzeň - meteorologická stanice Ubytování v okolí objektu Web kamera Plzeň - meteorologická stanice
 
Další ...

Největším turistickým lákadlem jsou Jizerské hory, které obklopují města Liberec, Jablonec nad Nisou, Lučany nad Nisou, Smržovka, Tanvald a Desná. Nejvyšším vrcholem na české straně Jizerských hor je Smrk (1124 m.n.m.). Ubytování můžete najít například v Bedřichově, Janově nad Nisou nebo v Josefově Dole. Jizerské hory jsou v zimě pobytovým rájem lyžařů a v letních měsících cyklistů. V podhůří Jizerských hor 25 km od Liberce naleznete malebné lázeňské městečko Lázně Libverda. Lázně Libverda je také nástupním místem pro „Singltrek pod Smrkem“ s téměř 80 kilometry různých náročností pro zkušené sportovce i rodiny s dětmi.

Katalog českemsnámi.cz je v kategorii Webkamery v turistické oblasti Jizerské hory, Frýdlantsko průběžně doplňován o nové web kamery. Chcete-li přidat web kameru do katalogu webkamer, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt". V turistickém regionu Jizerské hory, Frýdlantsko se nabídka web kamer nachází v následujících obcích: Albrechtice v Jizerských horách, Bedřichov, Desná, Janov nad Nisou, Josefův Důl, Kořenov, Plavy, Smržovka, Tanvald, Zásada, Frýdlant, Hejnice, Liberec

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Rekreační zařízení Jizerky" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Web kamery obec Bílý Potok.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha