Českem s námi » Ubytování » Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy » Chaty a chalupy » Štramberk » Dřevěnice (Jiří a Milada Gajdovi)

v okolí objektu Dřevěnice (Jiří a Milada Gajdovi)

Nacházíte se na stránce objektu Dřevěnice (Jiří a Milada Gajdovi) na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Štramberk.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy     Zobrazeno: 5861x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Dřevěnice (Jiří a Milada Gajdovi)

Dřevěnice (Jiří a Milada Gajdovi)

Chaty a chalupy » Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy » Štramberk Naše chalupa stojí v pohledném městečku Štramberk na okraji CHKO Beskydy a v těsném sousedství Arboreta. Prostředí je vhodné k odpočinku a rekreaci, ale může posloužit i jako zastávka na pracovních cestách Nabízíme ubytováni v prostorné světnici pro pět osob, velké vybavené kuchyni s kachlovými kamny a místností s krbem.
A319 kapacita: 5 lůžek

Ubytování v okolí objektu Dřevěnice (Jiří a Milada Gajdovi) Webkamery v okolí objektu Dřevěnice (Jiří a Milada Gajdovi)
 

v okolí 20 km od objektu Dřevěnice (Jiří a Milada Gajdovi):

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Chaty a chalupy - obec Štramberk se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Dřevěnice (Jiří a Milada Gajdovi)" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3221 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha