Českem s námi » Ubytování » Vysočina » Hotely-Hostely » Třešť » ZÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ

v okolí objektu ZÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ

Nacházíte se na stránce objektu ZÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Třešť.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Vysočina     Zobrazeno: 8427x

Zobrazit všechny hotely-hostely
ZÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ

ZÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ

Hotely-Hostely » Vysočina » Třešť Zámecký hotel Třešť a depandance je vhodný k pořádání školení, kongresů, firemních večírků, rodinných oslav, svateb. Zároveň je vhodný k rekreaci či víkendovým pobytům. Nacházíme se v klidném prostředí s nádhernou přírodou na Vysočině, cca 20 km od Jihlavy. Specifikace provozu : celoroční Počet pokojů : hotel 37 pokojů, depandance 25 pokojů Kapacita lůžek : hotel 81 lůžek + 40 přistýlek, depandance 31 lůžek Služby objektu : Ubytování - koupelna (vana nebo sprchový kout) - TV s příjmem satelitních stanic - telefon s přímou linkou (možnost připojení Vašeho modemu) - zdarma je poskytováno zapůjčení vysoušeče vlasů a žehličky Pronájem sálů a salonků - kapacita 110, 30, 18, 12 osob Hotelové parkoviště - až 80 osobních automobilů Pronájem sklepní vinárny Stolní tenis Fitnesscentrum, posilovna Zapůjčení horských kol
A321 kapacita: 111 lůžek

Ubytování v okolí objektu ZÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ Webkamery v okolí objektu ZÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ
 

v okolí 20 km od objektu ZÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Vysočina dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Hotely-Hostely - obec Třešť se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "ZÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha