Českem s námi » Ubytování » Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy » Penziony » Nový Jičín » Penzion - Hotel MC LIMON

v okolí objektu Penzion - Hotel MC LIMON

Nacházíte se na stránce objektu Penzion - Hotel MC LIMON na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Nový Jičín.

Kategorie penziony: Penziony Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy     Zobrazeno: 4558x

Zobrazit všechny penziony
Penzion - Hotel MC LIMON

Penzion - Hotel MC LIMON

Penziony » Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy » Nový Jičín Penzion MC LIMON poskytuje ubytování v 6 pokojích a 7 apartmánech. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí (některé s ozvučením dolby surround), digitálním satelitním přijímačem, telefonem, minibarem, pracovním stolem. Vysokorychlostní připojení na internet je pro naše hosty na každém pokoji zdarma. Na apartmánech je možné si vybrat rovněž mezi vanou, sprchovým koutem či kuchyní. Většina pokojů a apartmánů jsou vybaveny moderní, tichou klimatizací. V penzionu je restaurace pro 35 osob, dva salónky s kapacitou do 20 – 25 osob, vhodné pro veškeré oslavy, obchodní semináře, apod., zastřešená letní zahrada včetně venkovního krbu a udírny, garáž, vlastní hlídané parkoviště průmyslovou kamerou, rovněž celý objekt je elektronicky střežen. Pro odpočinek našich hostů slouží malé relaxační centrum se saunou a minifitness. Možnost platby platebními kartami Euro card, Master card, Visa, Američan Expres, Maestro Visa electron.
A3327 kapacita: 30 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion - Hotel MC LIMON Webkamery v okolí objektu Penzion - Hotel MC LIMON
 

v okolí 20 km od objektu Penzion - Hotel MC LIMON:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Penzion - Hotel MC LIMON" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Nový Jičín.facebook
Banner Lesní sklo

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3343 / Webkamery: celkem 925
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl