Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Chaty a chalupy » Lipová-lázně » Chata Jesanka

v okolí objektu Chata Jesanka

Nacházíte se na stránce objektu Chata Jesanka na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Lipová-lázně.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Jeseníky, Rychlebské hory     Zobrazeno: 4857x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Chata Jesanka

Chata Jesanka

Chaty a chalupy » Jeseníky, Rychlebské hory » Lipová-lázně Chata Jesanka se nachází v chatové osadě Bobrovník, 2 km od města Jeseník, směr Lipová-lázně. K chatě vede betonová komunikace v zimě odhrnovaná technickými službami, parkovat lze přímo u chaty. Chata se nachází na velkém pozemku, který je zatravněn. K chatě náleží soukromý bazén o rozměrech 10x4x1,7 m, který mohou rekreanti bezplatně využívat, stejně jako i saunu, která je přímo v chatě. Umístění chaty v malebném prostředí Jeseníků umožňuje celou řadu aktivit pro letní i zimní sporty a turistiku. Nejbližší sjezdovky jsou 2 km od chaty a 10km od chaty jsou vysokohorské sjezdovky s nočním lyžováním na Červenohorském sedle, Ramzové a Petříkově. Přímo u chaty jsou upravované okruhy pro běh na lyžích. Okolí : Chata Jesanka je 2 km od města Jeseník, tedy v krásném přírodním prostředí, které umožňuje celou řadu turistických a sportovních aktivit v průběhu celého roku. Chata se nalézá v chatové osadě s příjezdem až k chatě. Tipy na výlet : Šerák, Červenohorské sedlo, Praděd, rozhledna Zlatý Chlum v Jeseníku, lázeňská kolonáda v Lázních Jeseník, minigolf, tenisové kurty, cykloturistické trasy, sjezdovky a tratě pro běh na lyžích.
A3364 kapacita: 8 lůžek

Ubytování v okolí objektu Chata Jesanka Webkamery v okolí objektu Chata Jesanka
 

v okolí 20 km od objektu Chata Jesanka:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Jeseníky, Rychlebské hory dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Chata Jesanka" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Chaty a chalupy - obec Lipová-lázně.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3220 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha