Českem s námi » Ubytování » Český ráj » Penziony » Hrubá Skála » Penzion Olda

v okolí objektu Penzion Olda

Nacházíte se na stránce objektu Penzion Olda na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Hrubá Skála.

Kategorie penziony: Penziony Český ráj     Zobrazeno: 5750x

Zobrazit všechny penziony
Penzion Olda

Penzion Olda

Penziony » Český ráj » Hrubá Skála Penzion „OLDA“ se nachází v obci Hrubá Skála blízko zámku Hrubá Skála.Penzion leží na hlavních cykloturistických trasách Českým rájem.V blízkém okolí jsou historické památky hrad Valdštejn, zřícenina hradu Trosky a různé.Tento region je zapsán do seznamu GEOPARKY-UNESCO.Penzion má standardně pokoje se samostatným WC a sprchou.K dispozici je kuchyň vybavená veškerým nádobím, uzavřeným osvětleným parkovištěm a místností na kola.Vlastní hřiště minifotbal, venkovní krb s pergololou.Venkovní zabudovaný bazén. Wi-fi v celém penzionu i zahradě. Wi-fi ZDARMA V CELÉM AREÁLU PENZIONU !! Mimo sezónu od 01.12. do 23.12. a od 03.01. do 30.04. S L E V A 10% !!Při delšich, nebo pracovních pobytech-CENA SMLUVNÍ. Pro skupiny min.10 dospělých os.Možnost zajištění polo/plno.penze.Nebo jen snídaní.Přímo v penzionu. Turistický poplatek: Osoby starší 18-ti a mladší 70-ti let věku, platí za každý den a noc. Poplatek není započítán v ceně za ubytování. DĚTI do tří let věku pobyt zdarma, do deseti let věku sleva 10 % z ceny pobytu.
A338 kapacita: 23 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Olda Webkamery v okolí objektu Penzion Olda
 

v okolí 20 km od objektu Penzion Olda:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Český ráj dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Penzion Olda" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Hrubá Skála.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3222 / Webkamery: celkem 992
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha