Českem s námi » Ubytování » Praha » Penziony » Praha 8 » Penzion - Camping TRIOCAMP PRAHA - TOP in PRAGUE

v okolí objektu Penzion - Camping TRIOCAMP PRAHA - TOP in PRAGUE

Nacházíte se na stránce objektu Penzion - Camping TRIOCAMP PRAHA - TOP in PRAGUE na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Praha 8.

Kategorie penziony: Penziony Praha     Zobrazeno: 5732x

Zobrazit všechny penziony
Penzion - Camping TRIOCAMP PRAHA - TOP in PRAGUE

Penzion - Camping TRIOCAMP PRAHA - TOP in PRAGUE

Penziony » Praha » Praha 8 TRIOCAMP – PRAHA najdete nedaleko dálnice D8-E55 na severním okraji Prahy. Návštěvníkům tohoto města, které je historickým klenotem střední Evropy, nabízí pobyt ve výjimečném prostředí ovocné zahrady s travnatým povrchem. Centrum Prahy je vzdáleno 9 km, t.zn. 10 minut autem nebo 30 minut městskou dopravou (bus, tram). Rozloha kempu je cca 1 ha. Jeho moderní vybavení splňuje požadavky i těch nejnáročnějších hostů. Ubytování poskytujeme v těchto kategoriích: 1) Pokoje pro 2-4 osoby (TV - satelit, WC a sprchou společná pro 2 pokoje) 2) Bungalovy pro 2-4 osoby s vytápěním 3) Dvoulůžkové chatky cca 6 m² 4) Stání pro karavany s el. Přípojkou (6 nebo 10A) 5) Plocha pro stanování TRIOCAMP – PRAHA má špičkové sociální zařízení a mnoho evropských karavan klubů jej řadí mezi doporučené kempy. Samozřejmostí je sprcha a WC pro tělesně postižené, box pro likvidaci chemických toalet, automatická pračka i koutek pro mytí nádobí. Dodávka teplé vody je zaručena 24 hodin denně. V recepci je zajištěn prodej čerstvého pečiva, základních potravin, hygienických potřeb, nápojů, pohlednic, jízdenek MHD atp. Poskytneme Vám zde také veškeré informace o zajímavostech Prahy i celé České Republiky, kulturních pořadech včetně zajištění vstupenek, o okružních jízdách atd. Camp bar vám nabízí podávání snídaní a večeří i příjemné večerní posezení za ceny nesrovnatelně nižší než v centru Prahy. TRIOCAMP – PRAHA je rodinným podnikem s profesionálními službami. V rámci možností se snažíme našim hostům vyhovět ve všech jejich požadavcích a naprostou samozřejmostí je poskytnutí případné pomoci při nenadálých událostech a případných nesnázích. Pokud se rozhodnete strávit dovolenou nebo její část u nás v TRIOCAMPu – PRAHA budete jistě spokojeni a rádi se k nám budete vracet.
A353 kapacita: 64 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion - Camping TRIOCAMP PRAHA - TOP in PRAGUE Webkamery v okolí objektu Penzion - Camping TRIOCAMP PRAHA - TOP in PRAGUE
 

v okolí 20 km od objektu Penzion - Camping TRIOCAMP PRAHA - TOP in PRAGUE:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Praha dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Penzion - Camping TRIOCAMP PRAHA - TOP in PRAGUE" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Penziony - obec Praha 8.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3219 / Webkamery: celkem 991
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha