Českem s námi » Ubytování » Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy » Hotely-Hostely » Štramberk » HOTEL ŠIPKA

v okolí objektu HOTEL ŠIPKA

Nacházíte se na stránce objektu HOTEL ŠIPKA na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Štramberk.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy     Zobrazeno: 5773x

Zobrazit všechny hotely-hostely
HOTEL ŠIPKA

HOTEL ŠIPKA

Hotely-Hostely » Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy » Štramberk Na malebném náměstí malého moravského města Štramberka , obklopeného kopci, loukami a lesy , stojí hotel Šipka , připravený nabídnout Vám své služby. V modernizovaném hotelu naleznete ubytování s celkovou kapacitou 21 stálých lůžek (samozřejmostí jsou přistýlky). K dispozici jsou 3 jednolůžkové a 7 dvoulůžkových pokojů a 2 dvoulůžkové apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a toaletou (v apartmánech je k dispozici vanna), telefonem, televizí a minibarem . Klienti, kteří přijedou vlastními vozidly, mohou parkovat v uzavřeném hotelovém dvoře. / ceny služeb Hosté se mohou stravovat v hotelové restauraci s kachlovým krbem (45 míst) nebo na letní terase (20 míst) či v salónku (25 míst). Nedaleko hotelu je vinárna, sauna a letní koupaliště. V okolí se lze věnovat horolezectví, rybaření, cykloturistice, v zimě lyžování. Krajina kolem a blízké okolí je ideální pro turistiku a rodinné výlety . Spokojeni budou i čtyřnozí hosté - do hotelu smí i psi
A3552 kapacita: 21 lůžek

Ubytování v okolí objektu HOTEL ŠIPKA Webkamery v okolí objektu HOTEL ŠIPKA
 

v okolí 20 km od objektu HOTEL ŠIPKA:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Poodří, Moravská brána, Oderské vrchy dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "HOTEL ŠIPKA" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Štramberk.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3203 / Webkamery: celkem 986
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha