Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Chaty a chalupy » Jeseník » Chata pod lanovkou - Ramzová

v okolí objektu Chata pod lanovkou - Ramzová

Nacházíte se na stránce objektu Chata pod lanovkou - Ramzová na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Jeseník.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Jeseníky, Rychlebské hory     Zobrazeno: 6797x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Chata pod lanovkou - Ramzová

Chata pod lanovkou - Ramzová

Chaty a chalupy » Jeseníky, Rychlebské hory » Jeseník Ubytování ve stylové horské chatě na Ramzové v Jeseníkách. Exklusivní umístění chaty v centru horského střediska - vedle Horské služby. Ideální a klidné umístění v blízkosti 100m od nástupní stanice nejdelší sedačkové lanové dráhy v ČR s celoročním provozem a dalších atrakcí. Ubytování: - kapacita 8 osob - pronájem celé chaty - kompletní pronájem celé chaty - sprcha s teplou vodou, splachovací WC - vybavená kuchyň (nádobí, hrnce, lednice, el. sporák) Stravování: - možnost vlastního vaření nebo stravování v blízkých okolních restauracích Ostatní služby: - v letních měsících parkování u chaty ( v zimě parkoviště vzdálené cca 80m ) - možnost zamykání kol a lyží v objektu - lyžování, turistika, cykloturistika - venkovní ohniště - možnosti grilování
A358 kapacita: 8 lůžek

Ubytování v okolí objektu Chata pod lanovkou - Ramzová Webkamery v okolí objektu Chata pod lanovkou - Ramzová
 

v okolí 20 km od objektu Chata pod lanovkou - Ramzová:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Jeseníky, Rychlebské hory dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Chata pod lanovkou - Ramzová" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Chaty a chalupy - obec Jeseník.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3220 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha