Českem s námi » Ubytování » Ašsko, Chebsko » Penziony » Loket » PENSION HANA - Loket

v okolí objektu PENSION HANA - Loket

Nacházíte se na stránce objektu PENSION HANA - Loket na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Loket.

Kategorie penziony: Penziony Ašsko, Chebsko     Zobrazeno: 5027x

Zobrazit všechny penziony
PENSION HANA - Loket

PENSION HANA - Loket

Penziony » Ašsko, Chebsko » Loket Vážení hosté, PENSION HANA s celoročním provozem se nachází v starobylém městě Loket. Městu dominuje hrad založený ve 12. století, který je otevřen pro návštěvníky po celý rok. Zde se také konají různé společenské a kulturní akce. Město bylo vyhlášeno městskou památkovou rezervací. Loket je dobrým výchozím bodem pro výlety a turistické návštěvy Karlových Varů, Mariánských Lázní, Františkových Lázní, zámku Kynžvart, zámku Bečov, klášteru Teplá nebo chráněné krajinné oblasti Slavkovský Les. Náš Pension nabízí krásný výhled na středověký hrad ze dvou dvoulůžkových pokojů a jednoho apartmánu v klidném prostředí. Ve vybavení pokojů jsou sprchové kouty, WC, TV, SAT, rádio. K dispozici je kompletně vybavená kuchyň. Dále je možno využít velké letní terasy se zahradním grilem k příjemnému posezení. Pension má svá parkovací místa pro osobní vozidla v ceně ubytovaní, parkování v garáži je za příplatek. Chcete-li klid, pohodu a příjemné prostředí, jste srdečně zváni.
A3653 kapacita: 6 lůžek

Ubytování v okolí objektu PENSION HANA - Loket Webkamery v okolí objektu PENSION HANA - Loket
 

v okolí 20 km od objektu PENSION HANA - Loket:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Ašsko, Chebsko dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "PENSION HANA - Loket" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Loket.facebook
Banner vitrazezgaraze.cz

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3343 / Webkamery: celkem 925
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl