Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Penziony » Český Krumlov » Penzion Skála Český Krumlov

v okolí objektu Penzion Skála Český Krumlov

Nacházíte se na stránce objektu Penzion Skála Český Krumlov na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Český Krumlov.

Kategorie penziony: Penziony Jižní Čechy     Zobrazeno: 5273x

Zobrazit všechny penziony
Penzion Skála Český Krumlov

Penzion Skála Český Krumlov

Penziony » Jižní Čechy » Český Krumlov Náš penzion se nachází asi 10 minut volné chůze od historického centra Českého Krumlova. Nabízíme pohodlné ubytování ve třech apartmánech. Pokoje jsou útulně zařízeny, každý je vybaven TV, SAT, vlastní koupelnou a WC. Zdarma je k dispozici vlastní parkoviště přímo před penzionem. Hostům nabízíme příjemné ubytování s bohatou snídaní, ale také možnost kulturního a sportovního vyžití v Českém Krumlově a jeho okolí. Domluvíte se u nás česky, nčmecky, anglicky a také japonsky. Děláme vše proto, abyste se zde cítili jako doma.Co nabízíme : pohodlné ubytování výlety na kolech nebo na lodích projíždky na koních průvodcovské služby v Českém Krumlově i v ostatních perlách jižních Čech dopravu pohodlným minibusem s klimatizací Další možnosti vyžití: festivaly vážné hudby otáčivé hlediště v zámecké zahradě divadlo kino bazén tenisová hala a venkovní kurty bowling a kuželky nádherné procházky po okolí Českého Krumlova výlety lodí po Lipenské přehradě (20 km) lyžařský areál Kramolín (20 km)
A3692 kapacita: 11 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Skála Český Krumlov Webkamery v okolí objektu Penzion Skála Český Krumlov
 

v okolí 20 km od objektu Penzion Skála Český Krumlov:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Informační centra v turistické oblasti Jižní Čechy je průběžně doplňován o nová infocentra. Nabídka jednotlivých informačních center Vám poskytne aktuální informace o dění v oblasti Jižní Čechy. Chcete-li přidat infocentrum do katalogu, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Penzion Skála Český Krumlov" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Informační centra - obec Český Krumlov.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3055 / Webkamery: celkem 971
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha