Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Penziony » Český Krumlov » Penzion Skála Český Krumlov

v okolí objektu Penzion Skála Český Krumlov

Nacházíte se na stránce objektu Penzion Skála Český Krumlov na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Český Krumlov.

Kategorie penziony: Penziony Jižní Čechy     Zobrazeno: 5260x

Zobrazit všechny penziony
Penzion Skála Český Krumlov

Penzion Skála Český Krumlov

Penziony » Jižní Čechy » Český Krumlov Náš penzion se nachází asi 10 minut volné chůze od historického centra Českého Krumlova. Nabízíme pohodlné ubytování ve třech apartmánech. Pokoje jsou útulně zařízeny, každý je vybaven TV, SAT, vlastní koupelnou a WC. Zdarma je k dispozici vlastní parkoviště přímo před penzionem. Hostům nabízíme příjemné ubytování s bohatou snídaní, ale také možnost kulturního a sportovního vyžití v Českém Krumlově a jeho okolí. Domluvíte se u nás česky, nčmecky, anglicky a také japonsky. Děláme vše proto, abyste se zde cítili jako doma.Co nabízíme : pohodlné ubytování výlety na kolech nebo na lodích projíždky na koních průvodcovské služby v Českém Krumlově i v ostatních perlách jižních Čech dopravu pohodlným minibusem s klimatizací Další možnosti vyžití: festivaly vážné hudby otáčivé hlediště v zámecké zahradě divadlo kino bazén tenisová hala a venkovní kurty bowling a kuželky nádherné procházky po okolí Českého Krumlova výlety lodí po Lipenské přehradě (20 km) lyžařský areál Kramolín (20 km)
A3692 kapacita: 11 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Skála Český Krumlov Webkamery v okolí objektu Penzion Skála Český Krumlov
 

v okolí 20 km od objektu Penzion Skála Český Krumlov:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Nacházíte se na stránce okolí objektu Turistická známka - Penzion Skála Český Krumlov No. na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Turistické známky.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3057 / Webkamery: celkem 973
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha