Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Hotely-Hostely » Tábor » Hotel Palcát

v okolí objektu Hotel Palcát

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Palcát na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Tábor.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Jižní Čechy     Zobrazeno: 6114x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Palcát

Hotel Palcát

Hotely-Hostely » Jižní Čechy » Tábor Hotel disponuje 137 lůžky v 67 moderně zařízených pokojích (vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou, LCD televizí se satelitním příjmem a wifi připojením k internetu). Jedná se o velice komfortní ubytování v centru města Tábor s možností ubytovat větší skupiny. Při pobytu v hotelu je pro klienty připravena velmi rozmanitá nabídka služeb restaurací, barů a nočního klubu. Součástí rozsáhlého areálu je nová moderní restaurace Illusion se šéfkuchařem Pavlem Minářem mistrem ČR 2007, čínská restaurace, lobby bar, noční hudební klub, kasino, bowlingové centrum a především wellness centrum s bohatým výběrem různých masáží, kosmetickým salonem, finskou ceremoniální saunou, whirpool, pivními a rašelinovými koupelemi, parní komorou a dalšími službami. Díky kapacitám konferenčních prostor, patří hotel Palcát k největším kongresových centrům v Jihočeském kraji.
A3698 kapacita: 137 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Palcát Webkamery v okolí objektu Hotel Palcát
 

v okolí 20 km od objektu Hotel Palcát:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Jižní Čechy dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Hotely-Hostely - obec Tábor se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Hotel Palcát" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3057 / Webkamery: celkem 973
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha