Českem s námi » Ubytování » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Penziony » Stříbro » Restaurace a pension

v okolí objektu Restaurace a pension

Nacházíte se na stránce objektu Restaurace a pension na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Stříbro.

Kategorie penziony: Penziony Český les, Domažlicko, Tachovsko     Zobrazeno: 5062x

Zobrazit všechny penziony
Restaurace a pension

Restaurace a pension

Penziony » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Stříbro Zveme Vás na návštěvu do města Stříbra, kde se sbíhají dvě hlavní trasy, směřující k nám ze západní Evropy. Kdysi královské horní město se pyšní slavnou renesanční radnicí s působivou zvonkohrou, můžete zde navštívit bohaté sbírky muzea nebo řadu dalších stavebních památek. Přímo v centru města začínají turistické trasy vedoucí překrásným údolím řeky Mže až k rekreační oblasti Butov a Vranov ( součást Hracholuské přehrady ) Golfové hřiště v Alfrédově je vzdáleno cca 12 km Okolí : Zveme Vás na návštěvu do města Stříbra, kde se sbíhají dvě hlavní trasy, směřující k nám ze západní Evropy. Kdysi královské horní město se pyšní slavnou renesanční radnicí s působivou zvonkohrou, můžete zde navštívit bohaté sbírky muzea nebo řadu dalších stavebních památek. Přímo v centru města začínají turistické trasy vedoucí překrásným údolím řeky Mže až k rekreační oblasti Butov a Vranov ( součást Hracholuské přehrady ) Golfové hřiště v Alfrédově je vzdáleno cca 12 km Tipy na výlet : Hracholusky, Butov, Alfrédov,Mariánské Lázně,Konstantinovy Lázně, údolí řeky Mže,Kosí potok
A372 kapacita: 36 lůžek

Ubytování v okolí objektu Restaurace a pension Webkamery v okolí objektu Restaurace a pension
 

v okolí 20 km od objektu Restaurace a pension:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Český les, Domažlicko, Tachovsko dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Penziony - obec Stříbro se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Restaurace a pension" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3220 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha