Českem s námi » Ubytování » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Penziony » Stříbro » Restaurace a pension

v okolí objektu Restaurace a pension

Nacházíte se na stránce objektu Restaurace a pension na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Stříbro.

Kategorie penziony: Penziony Český les, Domažlicko, Tachovsko     Zobrazeno: 5057x

Zobrazit všechny penziony
Restaurace a pension

Restaurace a pension

Penziony » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Stříbro Zveme Vás na návštěvu do města Stříbra, kde se sbíhají dvě hlavní trasy, směřující k nám ze západní Evropy. Kdysi královské horní město se pyšní slavnou renesanční radnicí s působivou zvonkohrou, můžete zde navštívit bohaté sbírky muzea nebo řadu dalších stavebních památek. Přímo v centru města začínají turistické trasy vedoucí překrásným údolím řeky Mže až k rekreační oblasti Butov a Vranov ( součást Hracholuské přehrady ) Golfové hřiště v Alfrédově je vzdáleno cca 12 km Okolí : Zveme Vás na návštěvu do města Stříbra, kde se sbíhají dvě hlavní trasy, směřující k nám ze západní Evropy. Kdysi královské horní město se pyšní slavnou renesanční radnicí s působivou zvonkohrou, můžete zde navštívit bohaté sbírky muzea nebo řadu dalších stavebních památek. Přímo v centru města začínají turistické trasy vedoucí překrásným údolím řeky Mže až k rekreační oblasti Butov a Vranov ( součást Hracholuské přehrady ) Golfové hřiště v Alfrédově je vzdáleno cca 12 km Tipy na výlet : Hracholusky, Butov, Alfrédov,Mariánské Lázně,Konstantinovy Lázně, údolí řeky Mže,Kosí potok
A372 kapacita: 36 lůžek

Ubytování v okolí objektu Restaurace a pension Webkamery v okolí objektu Restaurace a pension
 

v okolí 20 km od objektu Restaurace a pension:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Český les, Domažlicko, Tachovsko dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Restaurace a pension" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Stříbro.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3221 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha