Českem s námi » Ubytování » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Penziony » Znojmo » Cyklopenzion U Mikuláše

v okolí objektu Cyklopenzion U Mikuláše

Nacházíte se na stránce objektu Cyklopenzion U Mikuláše na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Znojmo.

Kategorie penziony: Penziony Podyjí, Lednicko-valtický areál     Zobrazeno: 4268x

Zobrazit všechny penziony
Cyklopenzion U Mikuláše

Cyklopenzion U Mikuláše

Penziony » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Znojmo Penzion vyšší úrovně je situován ve stylově restaurovaném měšťanském domě (1550), uprostřed historického centra Znojma, v sousedství nejexkluzivnějších historických památek. Přesto je snadno přístupný osobními vozidly hostů, pro něž má vlastní parkovací stání. Z terasy penzionu, stojícího na hranici Národního parku Podyjí, je jedinečný výhled do kaňonu řeky Dyje. Ubytování sestává z apartmánu, dvou a třílůžkových pokojů, zařízených historickým nábytkem, jejichž součástí je i sociální zázemí. Hosté mají k dispozici kuchyňku, terasu, společenskou místnost, Café u Rollanda a Vinotéku U sv. Urbana s archivy znojemských a rakouských špičkových producentů vín. Po dohodě lze zajistit snídaně formou švédských stolů. Majitelé sami provozují lodní plavbu na Vranovské přehradě s vyhlídkovými plavbami, zájemcům půjčují veslice i plachetnice. Pro cyklistickou klientelu je v objektu půjčovna i úschovna kol a nabídka průvodce NP Podyjí po cyklostezkách MTB i silničních trasách s návštěvou jinak nedostupných vyhlídek a památek, jednotlivcům i skupinám libovolné výkonnosti. V oblasti zábavy a kultury zajišťují účast na akcích, objednávku hudebních skupin a pod.
A3747 kapacita: 16 lůžek

Ubytování v okolí objektu Cyklopenzion U Mikuláše Webkamery v okolí objektu Cyklopenzion U Mikuláše
 

v okolí 20 km od objektu Cyklopenzion U Mikuláše:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Podyjí, Lednicko-valtický areál dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Penziony - obec Znojmo se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Cyklopenzion U Mikuláše" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3057 / Webkamery: celkem 976
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha