Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Chaty a chalupy » Rokytnice v Orlických horách » Chalupa na čtyřce

v okolí objektu Chalupa na čtyřce

Nacházíte se na stránce objektu Chalupa na čtyřce na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Rokytnice v Orlických horách.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Orlické hory     Zobrazeno: 6437x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Chalupa na čtyřce

Chalupa na čtyřce

Chaty a chalupy » Orlické hory » Rokytnice v Orlických horách Chalupa na čtyřce se nachází v Nebeské Rybné v překrásném prostředí Orlických hor. Tato vesnička je vzdálena cca. 6 km od Rokytnice v O.h. , 3 km od Říček a 5 km od Zdobnice. V chalupě se nachází 2 ložnice , obývák , kuchyň ,koupelna s teplou a studenou vodou, WC. Maximální kapacita chalupy je 6 osob.Možnost 4 přistýlek . Tato chalupa je ideálním místem pro rodiny, nebo skupiny přátel. Okolí : Objekt leži na okraji vesnice Nebeská Rybná. K objektu přiléhají stáje pro koně, kde je odchovna hříbat. K dispozici pro ubytované zahrada, posezení u ohně. Možno za úhradu půjčit kvalitní horská kola. Tipy na výlet : V zimním období možnost lyžování - 3 km SKI Říčky pro náročné, pro méně náročné 6 km Rokytnice v O.h., 5 km Zdobnice. Možnost běžeckých tratí. V letním období ideální pro turistiku, cykloturistiku po Orlických horách. Možnost výletů -zámky Častolovice, Opočno,Nové Město nad Metují,Doudleby.
A377 kapacita: 10 lůžek

Ubytování v okolí objektu Chalupa na čtyřce Webkamery v okolí objektu Chalupa na čtyřce
 

v okolí 20 km od objektu Chalupa na čtyřce:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Sportovní aktivity v turistické oblasti Orlické hory dále člení na Adrenalinové sporty, Bazény, Bowling – kuželky, Cyklopůjčovny, Fitness – aerobic, Golf, Koupaliště – přehrady, Sauna, Squash. Chcete-li přidat objekt do katalogu Sportovní aktivity, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Chalupa na čtyřce" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Sportovní aktivity - Chaty a chalupy - obec Rokytnice v Orlických horách.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3220 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha