Českem s námi » Ubytování » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Chaty a chalupy » Bílá » Horská Chata Bílá

v okolí objektu Horská Chata Bílá

Nacházíte se na stránce objektu Horská Chata Bílá na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Bílá.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Beskydy, Valašsko, Javorníky     Zobrazeno: 5786x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Horská Chata Bílá

Horská Chata Bílá

Chaty a chalupy » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Bílá Chata se nachází ve stejnojmenné obci Bílá asi 50 km jižně od Ostravy ve směru Frýdek-Místek, Frýdlant n.Ostravicí a Ostravice, v těsné blízkosti hranic se Slovenskem.Horská chata Bílá nabízí ubytování pro 83 osob ve 4 dvou-, 3 tří-, 14 čtyř- a 2 pětilůžkových pokojích: ubytování typu A - 5 nadstandardních pokojů s vlastním sociálním zařízením a barevnou televizí se satelitním příjmem (za poplatek) ubytování typu B - 18 pokojů, umyvadlo s teplou vodou přímo na pokojích, WC a sprcha na každém patře Horská chata Bílá Vám nabízí stravování formou plné penze, popř. polopenze. Jídelna je prostorná - s kapacitou 100 míst. NENECHTE SI UJÍT NAŠI DOBROU DOMÁCÍ KUCHYNI ! Horská chata Bílá Vám k posezení a chvilkám volna nabízí stylově vybavenou halu, prostornou kulturní místnost s příjemným barem a tanečním parketem. Ve chvílích aktivního odpočinku můžete navštívit místnost s kulečníkem, ping-pongovými stoly a elektronickými šipkami, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, tenisové a volejbalové kurty, minigolf, petanque, hřiště pro streetball a ruské kuželky. Horská chata Bílá má vlastní parkoviště pro osobní automobily i autobusy v areálu chaty. Možnost vypůjčení knížek, sportovních potřeb - zdarma ( nebo jen za malý poplatek ) ! Horská chata Bílá má bezbarierový přístup!
A3795 kapacita: 38 lůžek

Ubytování v okolí objektu Horská Chata Bílá Webkamery v okolí objektu Horská Chata Bílá
 

v okolí 20 km od objektu Horská Chata Bílá:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Beskydy, Valašsko, Javorníky dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Horská Chata Bílá" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Chaty a chalupy - obec Bílá.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3057 / Webkamery: celkem 976
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha