Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Chaty a chalupy » Čenkovice » Chata U Václava

v okolí objektu Chata U Václava

Nacházíte se na stránce objektu Chata U Václava na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Čenkovice.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Orlické hory     Zobrazeno: 7134x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Chata U Václava

Chata U Václava

Chaty a chalupy » Orlické hory » Čenkovice Ubytování v nově zrekonstruované chatě. Vhodné pro rodiny s dětmi. V zimě je možno využít Ski areál Buková hora. Možnost pěší a cyklo turistiky. Naše chata "U Václava" se nachází ve Ski areálu Buková hora - Čenkovice. Je snadno dostupná z hlavních silničních tahů "Praha - Hradec Králové - Šumperk - Ostrava" silnice č.11, "Brno - Letovice - Svitavy - Lanškroun" silnice č.43. Ubytovaní hosté mají parkování zdarma. V zimě je možno využít Ski areál Buková Hora, k vlekům zajišťujeme dopravu zdarma. Okolí nabízí nespočet možností. Nachází se zde - 6 sjezdovek různé náročnosti a 7 vleků (umělé zasněžování a možnost nočního lyžování), snowpark, půjčovny lyží a snowboardů, lyžařské a snowboardové školy, snowtubing. Sjezdové tratě na severních svazích umožňují lyžování i v jarních měsících. Několik desítek kilometrů perfektně udržovaných běžeckých tratí a hřebenová cesta z Bukové hory na Suchý Vrch dále na Vysoký kámen nad Mladkovem jistě přiláká spoustu vyznavačů klasického lyžování. Upravované tratě jsou i v okolí horních stanic vleků. Samozřejmou nezbytností je zde Horská služba. Mimo zimní sezonu: minigolf, tenisový kurt, půjčovna horských koloběžek, bowling - solarium - whirpool - fitness (Jablonné nad Orlicí), zimní stadion (Lanškroun), krytý bazén (Česká Třebová), acrobat Park (Štíty), vojenská pevnost Bouda, rozhledna Suchý Vrch, Pastvinská přehrada, Klášter Hedeč, Kralický Sněžník 1424m/n, koupaliště (Žamberk), Muzeum starých řemesel (Letohrad), cyklo stezky, pěší turistika...
A3840 kapacita: 10 lůžek

Ubytování v okolí objektu Chata U Václava Webkamery v okolí objektu Chata U Václava
 

v okolí 20 km od objektu Chata U Václava:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Orlické hory dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Chata U Václava" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Chaty a chalupy - obec Čenkovice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3057 / Webkamery: celkem 976
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha