Českem s námi » Ubytování » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Penziony » Jetřichovice » Pension Svobodný pán z Falkenštejnu

v okolí objektu Pension Svobodný pán z Falkenštejnu

Nacházíte se na stránce objektu Pension Svobodný pán z Falkenštejnu na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Jetřichovice.

Kategorie penziony: Penziony České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko     Zobrazeno: 5755x

Zobrazit všechny penziony
Pension Svobodný pán z Falkenštejnu

Pension Svobodný pán z Falkenštejnu

Penziony » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Jetřichovice Pension leží ve významném turistickém centru Jetřichovice (20km od Děčína) v malebné turistické oblasti Národní park České Švýcarsko.Romantická krajina oplývá množstvím pískovcových útvarů, modelovaných do bizarních skalních stěn, měst, věží, pilířů, bran, a zříceninami skalních hradů. V šerých roklích a soutěskách mezi smrkovými a borovými porosty protékají potoky a řeka Kamenice. Četné památky lidové architektury, typické pro tento kraj, zhlédneme v místě i okolních obcích. V Jetřichovicích se nachází obchod, několik restaurací a hotelů, koupaliště ,kuželky,cyklostezky, jízdárna(3km). Půjčujeme kola. V domě nebydlí stále nikdo, správce p. Pecháčková bydlí ve vzdálenosti 300m. Pension má kapacitu 28 lůžek 4x3lůžkové, 7x2lůžkové a2x 1lůžkové pokoje se sprchou a WC. V přízemí klubovna +TVsat.,jídelna (lednice,varná konvice, nádobí pro hosty). Ve vedlejším altánu krb (možno kouřit), venku: stolní tenis, pískoviště, zahradní nábytek, venkovní krb (dřevěné uhlí), uzamykatelné parkoviště a uzamykatelný sklípek pro kola. Okolí : romantické turistické trasy cyklotrasy vedoucí národním parkem České Švýcarsko Tipy na výlet : Co navštívit v Děčíně : Zámek a Růžovou zahradu Vyhlídkovou restauraci na Pastýřské stěně + Zoo Nový plavecký areál – otevřený celoročně ( z roku 2002) Okresní muzeum (u nádraží) Supermarkety : Tesco (otevřeno 24 hod.) Kaufland (7-22 hod.,je nejlevnější) Hypernova tenisové kurty – sport. areál u hlav. nádraží v Děčíně Bowling – Club :Děčín –Křešice, Klicperova 219, tel:412 548 508 Fitness rehacentrum, Děčín I, U Plovárny 14, tel.: 412 510 419 Co navštívit v okolí: Sklářské muzeum Kamenický Šenov, Nový Bor Rozhledna na Jedlové u Jiřetína, zřícenina hradu Tolštejn, důl Sv. Sebastiána Co navštívit v Saském Švýcarsku: Pevnost Königstein (asi 15km) Skalní město Bastei ( asi 15km) Zámek Pilnitz ( 40km) Plavba lodí po Labi z Bad Schandau Drážd’any (asi 60 km )
A388 kapacita: 28 lůžek

Ubytování v okolí objektu Pension Svobodný pán z Falkenštejnu Webkamery v okolí objektu Pension Svobodný pán z Falkenštejnu
 

v okolí 20 km od objektu Pension Svobodný pán z Falkenštejnu:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Pension Svobodný pán z Falkenštejnu" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Jetřichovice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3218 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha