Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Hotely-Hostely » Písek » Hotel U Kapličky

v okolí objektu Hotel U Kapličky

Nacházíte se na stránce objektu Hotel U Kapličky na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Písek.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Jižní Čechy     Zobrazeno: 4898x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel U Kapličky

Hotel U Kapličky

Hotely-Hostely » Jižní Čechy » Písek Hotel U kapličky nabízí ubytování pro naše klienty v jednolůžkových, dvoulůžkových i třílůžkových pokojích. V hotelu je také 1 bezbariérový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem a TV s 21 satelitními programy. Celková kapacita je 71 lůžek bez přistýlek. V hotelu je kavárna, restaurace, salonek a letní terasa. Dvě uzavřená parkoviště pro osobní automobily a autobus. Okolí : Město Písek má celou řadu pozoruhodných památek a zajímavostí. Nejstarší kamenný most ve střední Evropě, muzeum, Putimská brána, stará elektrárna a další. Hotel U kapličky se nachází 10-15 minut pěšky od centra města. Tipy na výlet : Poloha našeho města umožňuje celodenní výlety na hrady a zámky - Zvíkov, Orlík, Hluboká nad Vltavou nebo do měst Český Krumlov, České Budějovice, Třeboň, Tábor, Praha. Vše je v dosahu cca 100 km.
A389 kapacita: 70 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel U Kapličky Webkamery v okolí objektu Hotel U Kapličky
 

v okolí 20 km od objektu Hotel U Kapličky:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Jižní Čechy dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Hotely-Hostely - obec Písek se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Hotel U Kapličky" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3218 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha