Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Hotely-Hostely » Karlovy Vary » Hotel Olympia ****

v okolí objektu Hotel Olympia ****

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Olympia **** na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Karlovy Vary.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Krušné hory     Zobrazeno: 5511x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Olympia ****

Hotel Olympia ****

Hotely-Hostely » Krušné hory » Karlovy Vary Hotel Olympia, nově otevřený čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Olympia se nachází v samém srdci lázní v bezprostřední blízkosti nejznámějšího karlovarského pramene Vřídla a dalších minerálních pramenů. Poloha hotelu je ideální s výhledem na park a lázeňské lesy, řeku a překrásnou architekturu okolních lázeňských domů. Ubytování je poskytováno v plně klimatizovaných pokojích – jednolůžkových, dvoulůžkových a apartmánech vybavených vším komfortem: koupelna,WC, fén, mini bar,TV SAT, rádio, přístup k internetu, domácí video, přímý telefon. Léčí se onemocnění zažívacího traktu, poruchy výměny látkové, onemocnění pohybového aparátu páteře a kloubů . V restauraci na francouzský styl jsou podávána typická jídla české kuchyně i jídla mezinárodní kuchyně a dietní strava Lobby bar nabízí relaxaci v příjemném prostředí a výběr netradičních moučníků a míchaných nápojů.
A3903 kapacita: 21 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Olympia **** Webkamery v okolí objektu Hotel Olympia ****
 

v okolí 20 km od objektu Hotel Olympia ****:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Informační centra v turistické oblasti Krušné hory je průběžně doplňován o nová infocentra. Nabídka jednotlivých informačních center Vám poskytne aktuální informace o dění v oblasti Krušné hory. Chcete-li přidat infocentrum do katalogu, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Hotel Olympia ****" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Informační centra - obec Karlovy Vary.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3055 / Webkamery: celkem 971
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha