Českem s námi » Ubytování » Plzeňsko, Doupovské hory » Penziony » Blažim » Pension Peckův Mlýn

v okolí objektu Pension Peckův Mlýn

Nacházíte se na stránce objektu Pension Peckův Mlýn na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Blažim.

Kategorie penziony: Penziony Plzeňsko, Doupovské hory     Zobrazeno: 4169x

Zobrazit všechny penziony
Pension Peckův Mlýn

Pension Peckův Mlýn

Penziony » Plzeňsko, Doupovské hory » Blažim Zveme Vás do romantické usedlosti z 19. století, která Vám nabídne útulnost a pohodu dávných let. Ten, kdo miluje samotu, ticho hlubokých lesů, procházky nebo cykloturistiku bude spokojen s tím, co nabízí zdejší příroda a náš mlýn. Náš Peckův mlýn se nachází v Plzeňském kraji, 10 km od Konstantinových Lázní a 40 km od Plzně. Ubytování na samotě v klidném prostředí. Celý objekt prošel v posledních letech generální rekonstrukcí. Kapacita 11 lůžek, 3 samostatné garáže, úschovna kol, venkovní posezení s krbem. Rybník, turistika, cykloturistika, houbaření, kulečník, stolní tenis, šipky. Náš pension je vhodný ke strávení poklidné rodinné dovolené nebo třeba jen k víkendovému setkání přátel. Součástí usedlosti je rybník, ve kterém se lze koupat. Okolní lesy jsou plné hub a vhodné pro pěší turistiku.
A391 kapacita: 11 lůžek

Ubytování v okolí objektu Pension Peckův Mlýn Webkamery v okolí objektu Pension Peckův Mlýn
 

v okolí 20 km od objektu Pension Peckův Mlýn:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Plzeňsko, Doupovské hory dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Penziony - obec Blažim se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Pension Peckův Mlýn" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3220 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha