Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Hotely-Hostely » Javorník » Hotel Taverna

v okolí objektu Hotel Taverna

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Taverna na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Javorník.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Jeseníky, Rychlebské hory     Zobrazeno: 6140x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Taverna

Hotel Taverna

Hotely-Hostely » Jeseníky, Rychlebské hory » Javorník Javorník (střední nadmořská výška kolem 298 m) leží v místech, kde severní svahy Rychlebských hor přecházejí do úrodné roviny Vidnavské nížiny směrem na severovýchod k polské řece Nise a 22 km severozápadně od Jeseníku. Město průmyslově-zemědělského charakteru. Nad městem se tyčí zámek na Jánském Vrchu (336 m). Na městské jádro podél potoka Javorník, které má protáhlý tvar, navazuje v severovýchodním směru zástavba, až téměř k hranicím s Polskem. Katastr obce zasahoval již před připojením okolních obcí na jižní straně do Rychlebských hor a jejich údolí, na druhé straně severovýchodě až ke státní hranici. Město i s okolím leží stranou důležitějších dopravních tepen, silnice mají víceméně místní význam, k důležitějším patří jen spojnice od města Jeseníku přes Žulovou a Javorník k Bílé Vodě. Také železnice má zcela lokální význam a spojuje Javorník, jako konečnou stanici, s Dolní Lipovou na významnější trať od Šumperka do Jeseníku.Možnosti rekreace a služeb v okolí: Lyžařské vleky: nejbližší na okraji města Jeseník, v Lázních Jeseník a další v sousedních obcích a lyžařských střediscích. běžecké tratě v okolí hotelu nebo v okolí lyžařských středisek, cykloturistika, turistika, houbaření, sběr borůvek, zámek v Javorníku, Velkých Losinách, kde je i ruční papírna s muzeem, termální koupaliště a lázně, Vodní tvrz s muzeem hornin a drahokamů v Jeseníku, v Lázních Jeseník je nově otevřené muzeum V.Priessnitze, v okolí jsou jeskyně na Pomezí a Špičáku, Bowling squash centrum 24km Krytý bazén v Javorníku Sportovní hala Javorník s možnosti pronájmu posilovny a fitcentrum u Sportovní haly
A3913 kapacita: 35 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Taverna Webkamery v okolí objektu Hotel Taverna
 

v okolí 20 km od objektu Hotel Taverna:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Jeseníky, Rychlebské hory dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Hotel Taverna" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Hotely-Hostely - obec Javorník.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3057 / Webkamery: celkem 973
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha