Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Hotely-Hostely » Pec pod Sněžkou » Hotel Luční bouda

v okolí objektu Hotel Luční bouda

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Luční bouda na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Pec pod Sněžkou.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Krkonoše     Zobrazeno: 5731x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Luční bouda

Hotel Luční bouda

Hotely-Hostely » Krkonoše » Pec pod Sněžkou Hotel Luční bouda leží v I. zóně národního parku ve výšce 1410m n.m., pouhé 4 km od nejvyšší hory České republiky - Sněžky. Luční bouda je celoročně přístupná a otevřená. Návštěvníci zde naleznou ráj pro pěší turistiku a v zimě neomezené možnosti pro běžkování. V létě roku 2005 byla na Luční boudě obnovena tradice pečení domácího pečiva. Hotelové pokoje jsou po rekonstrukci. Nabízíme ubytování ve třech kategoriích. V kategorii STANDARD ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením s výhledem na Sněžku, v kategorii ECONOMY ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, které mají sociální zařízení společné na patře a ubytování v turistické třídě, tj. ve vícelůžkových pokojích, vhodných především pro skupiny turistů. Po celý den je hostům k dispozici stylová hotelová restaurace s širokou nabídkou hotových jídel i minutek. Pro dlouhé večery je připravena klubovna s TV, kulečníkem, šipkami. V zimním období bude v provozu sauna. K hotelu není dovoleno dojet vlastním automobilem. V období sněhu zajišťujeme dopravu rolbou nebo skůtrem.
A394 kapacita: 120 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Luční bouda Webkamery v okolí objektu Hotel Luční bouda
 

v okolí 20 km od objektu Hotel Luční bouda:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Krkonoše dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Hotely-Hostely - obec Pec pod Sněžkou se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Hotel Luční bouda" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3218 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha