Českem s námi » Ubytování » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Kempy-Tábořiště » Strachotín » Autokemp Free Star Strachotín, chatky, bungalovy a apartmány

v okolí objektu Autokemp Free Star Strachotín, chatky, bungalovy a apartmány

Nacházíte se na stránce objektu Autokemp Free Star Strachotín, chatky, bungalovy a apartmány na portálu Českemsnámi.cz v kategorii kempy-tábořiště obec Strachotín.

Kategorie kempy-tábořiště: Kempy-Tábořiště Podyjí, Lednicko-valtický areál     Zobrazeno: 6983x

Zobrazit všechny kempy-tábořiště
Autokemp Free Star Strachotín, chatky, bungalovy a apartmány

Autokemp Free Star Strachotín, chatky, bungalovy a apartmány

Kempy-Tábořiště » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Strachotín ATC Free Star Strachotín leží přímo na břehu Novomlýnských nádrží (naproti přes vodu leží známá vesnice Dolní Věstonice). Překrásný výhled na Pálavu, klidná dovolená či víkendy u vody či vínka,rybářský a cyklistický ráj. Možnost školních výletů, beachvoleybalové hřiště, BAZÉN, vinný sklípek, vinný bar s degustací zdarma přímo v kempu, Ping pong, lodičky, kuželna do 200m, tenis do 300m, bufet se základními potravinami, 5 restaurací do 1km od ATC.¨ Kapacita až 100 lůžek. Vše NOVÉ dle norem EU! Zájezdy do vinných sklípků po celý rok od 250,- na os. včetně vína a jídla dle náročnosti klienta. Srdečně zveme na podnikové večírky či rodinné a přátelské oslavy. Okolí : Krajina s malebnými vinnými sklípky, výhledem na jezera a Pálavu. Nejteplejší místa v ČR.35km od Brna, 100km do Bratislavy, 70km do Vídně,20km do Lednicko Valtického areálu, 25 km do Laa an Thaya (termální celoroční koupání)
A401 kapacita: 100 lůžek

Ubytování v okolí objektu Autokemp Free Star Strachotín, chatky, bungalovy a apartmány Webkamery v okolí objektu Autokemp Free Star Strachotín, chatky, bungalovy a apartmány
 

v okolí 20 km od objektu Autokemp Free Star Strachotín, chatky, bungalovy a apartmány:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Podyjí, Lednicko-valtický areál dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Autokemp Free Star Strachotín, chatky, bungalovy a apartmány" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Kempy-Tábořiště - obec Strachotín.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3220 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha