Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Hotely-Hostely » České Budějovice » Hotel Zátkův dům

v okolí objektu Hotel Zátkův dům

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Zátkův dům na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec České Budějovice.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Jižní Čechy     Zobrazeno: 5606x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Zátkův dům

Hotel Zátkův dům

Hotely-Hostely » Jižní Čechy » České Budějovice Hotel*** v centru Českých Budějovic na pěší zóně nabízí klidné komfortní ubytování v 10 pokojích se sat TV, telefonem, el. safem na pokojích, luxusně vybavenou koupelnou. Recepce otevřena non stop, v areálu restaurace s pizzerií a letní předzahrádkou. Hotelové hlídané parkoviště. Bezbarierový přístup. Komunikace v Aj, Nj, Fr... Příjemné prostředí, prostorné pokoje. Okolí : Centrum města, historické památky, plavecký areál, hokejový stadion... Tipy na výlet : Zámek Hluboká 12 km, možno i na kolech. ZOO Ohrada 10 km Český Krumlov - památka UNESCO 20 km Třeboň - lázeňské město 15 km
A404 kapacita: 25 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Zátkův dům Webkamery v okolí objektu Hotel Zátkův dům
 

v okolí 20 km od objektu Hotel Zátkův dům:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Sportovní aktivity v turistické oblasti Jižní Čechy dále člení na Adrenalinové sporty, Bazény, Bowling – kuželky, Cyklopůjčovny, Fitness – aerobic, Golf, Koupaliště – přehrady, Sauna, Squash. Chcete-li přidat objekt do katalogu Sportovní aktivity, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Hotel Zátkův dům" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Sportovní aktivity - Hotely-Hostely - obec České Budějovice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3219 / Webkamery: celkem 991
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha