Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Penziony » Děpoltovice » Pension Pegas

v okolí objektu Pension Pegas

Nacházíte se na stránce objektu Pension Pegas na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Děpoltovice.

Kategorie penziony: Penziony Krušné hory     Zobrazeno: 5397x

Zobrazit všechny penziony
Pension Pegas

Pension Pegas

Penziony » Krušné hory » Děpoltovice Velmi příhodná poloha, 10 km od Karlových Varů, cca 15 km Boži Dar a Klínovec. Autobusové spojení: Karlovy Vary - Děpoltovice. Vlakové spojení: Karlovy Vary - možnost dovozu klientů mikrobusem Ford Tranzit. Možnosti našeho pensionu jsou rozsáhlé. Můžeme nabídnout pohodlný pokoj k přespání, apartmán vybavený kuchyňkou určený k delšímu pobytu nebo pro početnější skupinu či rodinu. Všechny pokoje i apartmány mají samostatné sociální zařízení a sprchu. Pokoje - lůžka, stolky, konferenční stolek, vestavěná dělená skříň, prádelník - šatník, možnost zapůjčení televize za poplatek. Dovolená na koni - velmi populárním způsobem odpočinku je aktivní dovolená strávená v přírodě. Nabízíme Vám možnost i několikahodinových výletů v sedle do malebného prostředí rekreační oblasti v okolí Děpoltovic. Časovou i finanční náročnost přizpůsobíme zkušenostem, fyzické kondici i kondici vaší peněženky. Na přání jsme schopni zajistit výcvik vedením zkušených trenérů. Vyjížďky v kočáře po krásné krajině Krušných hor
A405 kapacita: 35 lůžek

Ubytování v okolí objektu Pension Pegas Webkamery v okolí objektu Pension Pegas
 

v okolí 20 km od objektu Pension Pegas:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Krušné hory dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Pension Pegas" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Děpoltovice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3222 / Webkamery: celkem 992
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha