Českem s námi » Ubytování » Královéhradecko, Podzvičínsko » Penziony » Vysoká nad Labem » Penzion Hubert - Vysoká nad Labem

v okolí objektu Penzion Hubert - Vysoká nad Labem

Nacházíte se na stránce objektu Penzion Hubert - Vysoká nad Labem na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Vysoká nad Labem.

Kategorie penziony: Penziony Královéhradecko, Podzvičínsko     Zobrazeno: 6226x

Zobrazit všechny penziony
Penzion Hubert - Vysoká nad Labem

Penzion Hubert - Vysoká nad Labem

Penziony » Královéhradecko, Podzvičínsko » Vysoká nad Labem Restaurace a penzion nabízí ubytování kapacitu 16 lůžek, dvojlůžkové a trojlůžkové pokoje s vybavením. Penzion restaurant se nachází na staré cestě mezi městy Hradec Králové a Pardubice V obci Vysoká nad Labem. Penzion nabízí kvalitní zázemí, romantické prostředí a soukromí. Možnost uspořádat firemní akce, prezentace, školení ale i svatby, hostiny, rauty či oslavy výročí. Cesta k penzionu je dobře označena z středu obce Vysoká nad Labem.
A4081 kapacita: 36 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Hubert - Vysoká nad Labem Webkamery v okolí objektu Penzion Hubert - Vysoká nad Labem
 

v okolí 20 km od objektu Penzion Hubert - Vysoká nad Labem:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Sportovní aktivity v turistické oblasti Královéhradecko, Podzvičínsko dále člení na Adrenalinové sporty, Bazény, Bowling – kuželky, Cyklopůjčovny, Fitness – aerobic, Golf, Koupaliště – přehrady, Sauna, Squash. Chcete-li přidat objekt do katalogu Sportovní aktivity, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Penzion Hubert - Vysoká nad Labem" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Sportovní aktivity - Penziony - obec Vysoká nad Labem.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3057 / Webkamery: celkem 976
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha