Českem s námi » Ubytování » Brněnsko, Moravský kras » Hotely-Hostely » Nedvědice » Hotel Myslivna - Nedvědice

v okolí objektu Hotel Myslivna - Nedvědice

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Myslivna - Nedvědice na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Nedvědice.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Brněnsko, Moravský kras     Zobrazeno: 7887x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Myslivna - Nedvědice

Hotel Myslivna - Nedvědice

Hotely-Hostely » Brněnsko, Moravský kras » Nedvědice Hotel Myslivna disponuje 33 pokoji a z toho 5 jednolůžkovými typu Single, 2 dvoulůžkovými typu Double, 2 třílůžkovými typu Junior, 3 čtyřlůžkovými typu Famili a 21 třílůžkovými typu Standard. Schéma jednotlivých typů pokojů je zobrazeno v kapitole Typy pokojů. Pokoje typu Standard jsou dvoulůžkové pokoje se třetí postelí, které jsou vybaveny pouze sprchou a umyvadlem. WC pro tyto pokoje je na chodbách jednotlivých podlaží. Tyto pokoje jsou využívány pro ubytování velkých skupin a dětských pobytů. Hotel má k dispozici 100 až 115 lůžek podle počtu osob ubytovaných na jednotlivých pokojích. Všechny typy pokojů jsou vybaveny shodně. Mají v předsíni zabudovanou třídílnou vestavěnou skříň, botník a věšák, v ložnici jsou lůžka s nočními stolky a v obývacím pokoji jsou křesílka se stolkem. V pokoji Single a Famili jsou křesílka a stolky součástí ložnic. Každý pokoj má samostatné oddělené WC s vyjímkou pokojů Single a Double pro invalidy, tyto pokoje mají WC neoddělené přímo v koupelně. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, umyvadlem a zrcadlem s poličkou. Ve všech sprchových koutech jsou ruční sprchy s možností zavěšení do držáku. Všechny pokoje mají podlahy v ložnicích a obývacích pokojích pokryty koberci. Pokoje nejsou vybaveny televizí ani telefonem.
A4173 kapacita: 34 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Myslivna - Nedvědice Webkamery v okolí objektu Hotel Myslivna - Nedvědice
 

v okolí 20 km od objektu Hotel Myslivna - Nedvědice:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Brněnsko, Moravský kras dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Hotel Myslivna - Nedvědice" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Nedvědice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2893 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha