Českem s námi » Tip na výlet » Slovácko, Zlínsko » Koupaliště, přehrady » Dubňany » Koupaliště Dubňany

v okolí objektu Koupaliště Dubňany

Nacházíte se na stránce objektu Koupaliště Dubňany na portálu Českemsnámi.cz v kategorii koupaliště, přehrady obec Dubňany.

Kategorie koupaliště, přehrady: Koupaliště, přehrady Slovácko, Zlínsko     Zobrazeno: 3238x

Zobrazit všechny koupaliště, přehrady
Koupaliště Dubňany

Koupaliště Dubňany

Koupaliště, přehrady » Slovácko, Zlínsko » Dubňany Adresa: Ke koupališti 1491, Dubňany
Web: http://www.koupaliste-dubnany.ic.cz/

Koupaliště Dubňany leží na jihozápadním okraji města, 8km od Hodonína. Nabízí možnost příjemného prožití volného času i osvěžení v horkých letních dnech. K dispozici je Vám velký bazén 50 m, menší bazén pro neplavce 20 m, brouzdaliště pro nejmenší, tobogán, skluzavka, vodní hřib. K opalování a odpočinku slouží travnatá plocha. Je také možno zahrát si stolní tenis, ruské kuželky a plážový volejbal, nohejbal. K občerstvení poslouží restaurace s teplou kuchyní a bufet. Naše koupaliště, nacházející se v příjemném prostředí zeleně, přivítá každoročně kromě místních, také mnoho návštěvníků z blízkého i vzdálenějšího okolí.
A42109 Tip na výlet / Koupaliště, přehrady / Slovácko, Zlínsko

Další sport v okolí objektu Koupaliště Dubňany Webkamery v okolí objektu Koupaliště Dubňany Ubytování v okolí objektu Koupaliště Dubňany
 

v okolí 20 km od objektu Koupaliště Dubňany:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Sportovní aktivity v turistické oblasti Slovácko, Zlínsko dále člení na Adrenalinové sporty, Bazény, Bowling – kuželky, Cyklopůjčovny, Fitness – aerobic, Golf, Koupaliště – přehrady, Sauna, Squash. Chcete-li přidat objekt do katalogu Sportovní aktivity, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Koupaliště Dubňany" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Sportovní aktivity - Koupaliště, přehrady - obec Dubňany.facebook TOPlist TOPlist
Banner vitrazezgaraze.cz

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2018 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3589 / Webkamery: celkem 1120
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl