Českem s námi » Ubytování » Slovácko, Zlínsko » Hotely-Hostely » Luhačovice » Hotel Krystal

v okolí objektu Hotel Krystal

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Krystal na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Luhačovice.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Slovácko, Zlínsko     Zobrazeno: 6262x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Krystal

Hotel Krystal

Hotely-Hostely » Slovácko, Zlínsko » Luhačovice Vítejte na stránce hotelu Krystal v lázních Luhačovice ! Hotel Krystal se nachází v centru lázeňského města Luhačovice, které je pro své přírodní bohatství, minerální vody i možností kulturního vyžití vyhledávaným místem k léčení a rekreaci. Hotel poskytuje ubytování ve 12-ti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a 3 apartmány s celkovou kapacitou 36 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) Každý pokoj má samostatný balkón. Hotel nabízí svým ubytovaným hostům restauraci, salónek pro 40 osob, letní terasu a večery s hudební produkcí. - 12 dvoulůžkových pokojů, 2 apartmány a celková kapacita hotelu při max.obsazení apartmánů 4-mi os.je 32 osob. - cena 2-lůžkového pokoje pro 2 os. 800,- Kč - cena 2-lůžkového pokoje pro 1os. 600,- Kč - přistýlka 1os/1noc 200,- - cena apartmánu pro 2os/1noc 1.600,- Kč - cena apartmánu pro 4 os/1noc ( 2 dospělí + 2 děti) 2.000,- Kč - cena apartmánu pro 4 os/1noc (4 dospělí) 2.400,- Kč
A4216 kapacita: 32 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Krystal Webkamery v okolí objektu Hotel Krystal
 

v okolí 20 km od objektu Hotel Krystal:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Slovácko, Zlínsko dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Hotel Krystal" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Hotely-Hostely - obec Luhačovice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2892 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha