Českem s námi » Ubytování » Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy » Chaty a chalupy » Petrovice » Jakubova tvrz, Kuníček

v okolí objektu Jakubova tvrz, Kuníček

Nacházíte se na stránce objektu Jakubova tvrz, Kuníček na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Petrovice.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy     Zobrazeno: 3896x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Jakubova tvrz, Kuníček

Jakubova tvrz, Kuníček

Chaty a chalupy » Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy » Petrovice Pobyty jsou vhodné pro všechny milovníky přírody, zejména pro rodiny s dětmi. Úplně nejvýhodnější je objekt pro početnější rodinu, nebo pro dvě spřátelené rodiny, jež chtějí strávit dovolenou společně a mohou si tudíž objednat oba pokoje najednou – vznikne tím pro ně vyloženě poklidné soukromé prostředí k odpočinku. Nečekejte ale u nás žádné moderní luxusní apartmá, ani standardní penzion. Objekt je starý okolo 300 let (sklepení ještě pamatuje středověkou tvrz Jakuba z Kuníčka) a pokoje i chodby si zachovávají styl starých zašlých časů. Ocení je tedy spíše romantické duše – všichni „hledači ztraceného času“. Musíte také počítat s klasickými zvuky vesnice. Kuníček je sice maličká ves, ale počítejte s tím, že Vás ráno vzbudí místní kohouti a že je, tu a tam, slyšet štěkání psa, či kuňkání žab z místních několika rybníčků. Nejde o rekreační oblast, ale o tradičně zemědělský kraj a vesnička je celoročně obydlená.
A42504 kapacita: 8 lůžek

Ubytování v okolí objektu Jakubova tvrz, Kuníček Webkamery v okolí objektu Jakubova tvrz, Kuníček
 

v okolí 20 km od objektu Jakubova tvrz, Kuníček:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Nacházíte se na stránce okolí objektu Turistická známka - Jakubova tvrz, Kuníček No. na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Turistické známky.facebook
Banner Lesní sklo

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2018 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3454 / Webkamery: celkem 1090
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl