Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Penziony » Široká Niva » Penzion Mysliveček

v okolí objektu Penzion Mysliveček

Nacházíte se na stránce objektu Penzion Mysliveček na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Široká Niva.

Kategorie penziony: Penziony Jeseníky, Rychlebské hory     Zobrazeno: 3717x

Zobrazit všechny penziony
Penzion Mysliveček

Penzion Mysliveček

Penziony » Jeseníky, Rychlebské hory » Široká Niva Pohodlné ubytování. Venkovní nadzemní bazén pro hosty. Parkoviště uvnitř areálu. Posezení v létě na terase a v zimě u krbu. Houpačka a pískoviště pro děti. Celý areál je oplocen pro lepší kontrolu dětí. Přijedeme pro Vás na vlakové, či autobusové nádraží odvezeme a přivezeme Vás od lyžařského vleku – odpadá Vám starost o automobil. Různé akce - narozeninová párty, firemní ukončení roku, svatby a další. Možnost dlouhodobého ubytování . Možnost večerního posezení u ohniště s opékáním špekáčků - v létě. Páteční a sobotní večerní grilování - v létě. Pstruhový potok teče kolem areálu – možnost rybaření i koupání. Pro cykloturisty – cyklostezka vede přímo kolem areálu s možností výletu do okolního více, či méně členitého terénu – možnost úschovy i zapůjčení kol. Služby pro rodiny s malými dětmi – možnost zapůjčení přenosné dětské postýlky, golfového kočárku. Možnost parkování obytných přívěsů v areálu. Možnost celodenního stravování – jídlo Vám zabalíme i na cesty. Wi-fi v areálu zdarma.
A42556 kapacita: 30 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Mysliveček Webkamery v okolí objektu Penzion Mysliveček
 

v okolí 20 km od objektu Penzion Mysliveček:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Jeseníky, Rychlebské hory dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Penziony - obec Široká Niva se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Penzion Mysliveček" na portálu www.ceskemsnami.cz.facebook
Banner vitrazezgaraze.cz

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2018 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3451 / Webkamery: celkem 1090
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl