Českem s námi » Ubytování » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Apartmány » Štítary » ROYAL GARDEN APARTMENTS***

v okolí objektu ROYAL GARDEN APARTMENTS***

Nacházíte se na stránce objektu ROYAL GARDEN APARTMENTS*** na portálu Českemsnámi.cz v kategorii apartmány obec Štítary.

Kategorie apartmány: Apartmány Podyjí, Lednicko-valtický areál     Zobrazeno: 4671x

Zobrazit všechny apartmány
ROYAL GARDEN APARTMENTS***

ROYAL GARDEN APARTMENTS***

Apartmány » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Štítary Apartmány-ubytování se nachází v rekreační oblasti Vranovské přehrady, 4 km od Vranovské pláže.Samostatně stojící domek-apartmány- se nacházejí ve velké okrasné zahradě s jezírky, venkovním vyhřívaným osvětleným bazénem,zastřešeným zahradním posezením s velkým venkovním barem, zahradními grily,ohništěm, lehátky a křesly na opalování.Možnost úschovny kol a parkování v uzavřeném objektu.Klidné příjemné prostředí- vhodné pro důchodce, přátele,vášnivé houbaře,rybáře,pro aktivní cykloturisty a pěší turisty,milovníky vína... OTEVŘENO MÁME CELOROČNĚ !! Nepřeberné možnosti sportovního vyžití-plavání,windsurfing, lodičky,šlapadla,tobogán,rybolov,houbaření,cykloturistika,pěší turistika. Kulturní památky v okolí - Vranovský zámek ,hrad Bítov, zřícenina hradu Cornštejn,zámek Uherčice, Telč, zámek Jaroměřice nad Rokytnou , Národní park Podyjí – hraniční pásmo s Rakouskem-Hardegg, obchodní centrum Hatě-přechod, město Znojmo, Lesná- Muzeum motocyklů.
A429 kapacita: 30 lůžek

Ubytování v okolí objektu ROYAL GARDEN APARTMENTS*** Webkamery v okolí objektu ROYAL GARDEN APARTMENTS***
 

v okolí 20 km od objektu ROYAL GARDEN APARTMENTS***:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Nacházíte se na stránce okolí objektu Turistická známka - ROYAL GARDEN APARTMENTS*** No. na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Turistické známky.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3221 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha