Českem s námi » Ubytování » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Penziony » Hřensko » UBYTOVÁNÍ U KŘIVÁKŮ HŘENSKO-ČESKÉ ŠVÝCARSKO

v okolí objektu UBYTOVÁNÍ U KŘIVÁKŮ HŘENSKO-ČESKÉ ŠVÝCARSKO

Nacházíte se na stránce objektu UBYTOVÁNÍ U KŘIVÁKŮ HŘENSKO-ČESKÉ ŠVÝCARSKO na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Hřensko.

Kategorie penziony: Penziony České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko     Zobrazeno: 8474x

Zobrazit všechny penziony
UBYTOVÁNÍ U KŘIVÁKŮ HŘENSKO-ČESKÉ ŠVÝCARSKO

UBYTOVÁNÍ U KŘIVÁKŮ HŘENSKO-ČESKÉ ŠVÝCARSKO

Penziony » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Hřensko Nacházíme se přímo v centru Českosaského Švýcarska, uprostřed Hřenska, na soutoku řeky Labe s Kamenicí, 116 m nad mořem - jsme nejnižE položené místo v ČR. V okolí 20 km je mnoho turistických tras, např. Pravčická brána, Tichá a Divoká soutěska, Loupežnický hrad, vyhlídka Belveder na Labské Stráni, Mariina skála, Dolský mlýn, kde se natáčejí pohádky, Rudolfův pramen v Jetřichovicích. Můžete navštívit město Děčín - Děčínský zámek, muzeum labsko-oderské plavby, ZOO, koupliště a děčínský krytý bazén, něm. lázních v Bad Schandau - TOSCANA lázně - doporučujeme/ návštěvníci je velmi chválí, hlavně pro možnost denního i nočního koupání/. Výlet stařičkou historickou tramvají a pěší turistické trasy ve skalách. Na protější straně Labe se nachází pevnost Konigstein, směrem do Kurort Rathenu/lázně/, můžete navštívit Muzeum mašinek a skalní město Bastei. Cykloturisté najdou na mapách trasy v okolí 30 km a cyklostezka na opačné straně vede až do Dráždan. Těšíme se , že si vyberete právě naši lokalitu.
A43 kapacita: 21 lůžek

Ubytování v okolí objektu UBYTOVÁNÍ U KŘIVÁKŮ HŘENSKO-ČESKÉ ŠVÝCARSKO Webkamery v okolí objektu UBYTOVÁNÍ U KŘIVÁKŮ HŘENSKO-ČESKÉ ŠVÝCARSKO
 

v okolí 20 km od objektu UBYTOVÁNÍ U KŘIVÁKŮ HŘENSKO-ČESKÉ ŠVÝCARSKO:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "UBYTOVÁNÍ U KŘIVÁKŮ HŘENSKO-ČESKÉ ŠVÝCARSKO" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Penziony - obec Hřensko.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha