Českem s námi » Ubytování » Jizerské hory, Frýdlantsko » Apartmány » Liberec » Apartmány Milenium Liberec

v okolí objektu Apartmány Milenium Liberec

Nacházíte se na stránce objektu Apartmány Milenium Liberec na portálu Českemsnámi.cz v kategorii apartmány obec Liberec.

Kategorie apartmány: Apartmány Jizerské hory, Frýdlantsko     Zobrazeno: 6955x

Zobrazit všechny apartmány
Apartmány Milenium Liberec

Apartmány Milenium Liberec

Apartmány » Jizerské hory, Frýdlantsko » Liberec Nabízíme apartmány přímo v centru Liberce. Pokoje jsou řešeny jako komfortní byty, vybavené vším i plně zařízenou kuchyní. Každý z pěti apartmánů má vlastní vchod a koupelnu se sprchovým koutem + WC. V apartmánech je možné ubytovat 2 - 5 osob, celkem 16 osob. Celý objekt je nekuřácký. Součástí objektu je i rodinná restaurace a pizzerie Milenium. Pro děti je možnost přistýlky zdarma. V objektu se pak nachází rodinná restaurace s dětským koutkem. Ubytovaní také mohou zdarma využít nabídku permanentek do zoologické zahrady v Liberci či do libereckého plaveckého bazénu, kde je sauna či posilovna. Několik minut pěší chůze od objektu se nachází Dinopark Liberec, kde Vám zajistíme 50% slevu na vstupné. Přímo v objektu se nachází půjčovna elektrokol, na kterých můžete vyrazit do Jizerských či Lužických hor. Oblíbené jsou také výjezdy na Ještěd.
A43108 kapacita: 16 lůžek

Ubytování v okolí objektu Apartmány Milenium Liberec Webkamery v okolí objektu Apartmány Milenium Liberec
 

v okolí 20 km od objektu Apartmány Milenium Liberec:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Jizerské hory, Frýdlantsko dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Apartmány Milenium Liberec" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Apartmány - obec Liberec.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3220 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha