Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Chaty a chalupy » Červená Voda » Chalupa pod Bukovkou

v okolí objektu Chalupa pod Bukovkou

Nacházíte se na stránce objektu Chalupa pod Bukovkou na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Červená Voda.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Orlické hory     Zobrazeno: 7565x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Chalupa pod Bukovkou

Chalupa pod Bukovkou

Chaty a chalupy » Orlické hory » Červená Voda Nabízíme celoroční ubytování v podhůří Orlických hor v obci Červená Voda V nově zrekonstruované chalupě je k dispozici 15 lůžek + 3x přistýlka. Chalupu pronajímáme jako celek pro větší skupinu lidí nebo jednotlivé apartmány pro malé skupinky. U chalupy je výhoda, že je rozdělena na 3 samostatné apartmány, každý se svým sociálním zařízením, proto zde může trávit dovolenou několik rodin dohromady a zachovat si tak při ubytování své soukromí, kdy společná je pouze společenská místnost a kuchyň. V objektu je vyhrazen prostor pro úschovu lyží a cyklistických kol. Dobré podmínky pro lyžování, turistiku, cykloturistiku a houbaření.
A43138 kapacita: 18 lůžek, cena od: 250 Kč - bez stravy a možnosti vl. vaření

Ubytování v okolí objektu Chalupa pod Bukovkou Webkamery v okolí objektu Chalupa pod Bukovkou
 

v okolí 20 km od objektu Chalupa pod Bukovkou:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Nacházíte se na stránce okolí objektu Turistická známka - Chalupa pod Bukovkou No. na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Turistické známky.




Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2751 / Webkamery: celkem 972
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha