Českem s námi » Ubytování » Český ráj » Penziony » Mírová pod Kozákovem » Restaurace a Penzion Na Špici

v okolí objektu Restaurace a Penzion Na Špici

Nacházíte se na stránce objektu Restaurace a Penzion Na Špici na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Mírová pod Kozákovem.

Kategorie penziony: Penziony Český ráj     Zobrazeno: 6472x

Zobrazit všechny penziony
Restaurace a Penzion Na Špici

Restaurace a Penzion Na Špici

Penziony » Český ráj » Mírová pod Kozákovem Poloha: penzion se nachází mezi Turnovem a Kozákovem v neopakovatelné kouzelné krajině s četnými přírodními krásami a řadou architektonických památek. V blízkém okolí je zřícenina hradu Rotštejn, skalní město Klokočí, nejvyšší hora Českého ráje Kozákov a mnohé další zajímavosti a památky ( v okruhu 20 km: zámek Hrubá Skála, zámek Hrubý Rohozec, hrad Valdštejn, hrad Kost, zřícenina hradu Trosky, pantheon Malá Skála, lázně Sedmihorky, rozhledna Černá studnice) Ubytování: 2-lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, hygienické zařízení4-lůžkové pokoje (dva 2-lůžkové pokoje), hygienické zařízení Možnost zapůjčení TV. Stravování: snídaně Vybavení: restaurace s celodenním provozem , společenská místnost s TV, úschovna a půjčovna kol. Parkoviště před penzionem. Koupání: koupaliště v Mírové pod Kozákovem - 4 km, venkovní bazén v Železném Brodě – 8 km Lyžování: běžecké terény v okolí penzionu
A432 kapacita: 25 lůžek

Ubytování v okolí objektu Restaurace a Penzion Na Špici Webkamery v okolí objektu Restaurace a Penzion Na Špici
 

v okolí 20 km od objektu Restaurace a Penzion Na Špici:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Český ráj dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Penziony - obec Mírová pod Kozákovem se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Restaurace a Penzion Na Špici" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3221 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha