Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Chaty a chalupy » Vlčice » Chata Pod horama

v okolí objektu Chata Pod horama

Nacházíte se na stránce objektu Chata Pod horama na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Vlčice.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Jeseníky, Rychlebské hory     Zobrazeno: 5880x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Chata Pod horama

Chata Pod horama

Chaty a chalupy » Jeseníky, Rychlebské hory » Vlčice Chata se nachází v klidné části malé obce Vlčice u Javorníku. Chata je umístěna na velkém oploceném pozemku s ovocnými stromy. Je dobře přístupná v létě i v zimě. Je pro 10 osob. Parkování je přímo u chaty. Autobusové spojení z Jeseníku, vlakové spojení pouze do Žulové, pak autobus. Venkovní veranda s posezením, altán s krbem pro opékání, pro dětí kryté pískoviště, bazén. Chata je kompletně vybavená. V přízemí obývací pokoj (sedačka, BTV, kachlové kamna), kuchyň (linka, nádobí, lednice, mikrovlnka, varná konvice, sporák), koupelna + WC (vana, T+S voda, umyvadlo, WC), v podkroví 1. ložnice (5 lůžek) a 2. ložnice (3 lůžka). Možnost 2 přistýlky v obývacím pokoji. Okolí : Venkovní veranda s posezením, altán s krbem pro opékání, pro dětí kryté pískoviště, bazén. Tipy na výlet : Koupání - koupaliště, zatopené lomy (Velká Kraš, Javorník, Jeseník-lázně). Kruhový bazén před chatou. Cyklotrasy po okolí. Lyžování - běžkování v okolí a sjezdové lyžování (Lipová, Ramzová, Červenohorské sedlo). Restaurace - Javorník, Žulová, obchod v obci.
A435 kapacita: 10 lůžek

Ubytování v okolí objektu Chata Pod horama Webkamery v okolí objektu Chata Pod horama
 

v okolí 20 km od objektu Chata Pod horama:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Jeseníky, Rychlebské hory dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Chata Pod horama" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Chaty a chalupy - obec Vlčice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3222 / Webkamery: celkem 992
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha