Českem s námi » Ubytování » Kutnohorsko, Posázaví » Rekreační zařízení » Zbraslavice » Chaty Panský mlýn

Webkamery v okolí objektu Chaty Panský mlýn

Nacházíte se na stránce objektu Chaty Panský mlýn na portálu Českemsnámi.cz v kategorii rekreační zařízení obec Zbraslavice.

Kategorie rekreační zařízení: Rekreační zařízení Kutnohorsko, Posázaví     Zobrazeno: 5536x

Zobrazit všechny rekreační zařízení
Chaty Panský mlýn

Chaty Panský mlýn

Rekreační zařízení » Kutnohorsko, Posázaví » Zbraslavice Nově zrekonstruované ubytovací zařízení se nachází v těsné blízkosti Panského rybníka v obci Hodkov. Nabízíme prostorné čtyř až šesti lůžkové chaty. Chata je vybavena kuchyní, jídelním koutem a ložnicí. Chaty jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Naleznete tu zázemí pro klidnou a spokojenou dovolenou. Chatky jsou prostorné (6 x 5 m ), mají plně vybavenou kuchyňku, sociální zařízení je společné. Vybavení chaty - povlečení, lednice, veškeré nádobí, vařič, rychlovarná konvice, kamna na tuhá paliva. Parkování pro ubytované je možné zdarma vedle chaty, středisko je oploceno. Pobyt domácích miláčků je povolen pouze po dohodě s provozovatelem a pouze malých plemen. V areálu se nachází ohniště, udírna, hřiště, pískoviště, houpačky, prolézačka a kolotoč. Dostanete se k nám autem, autobusem (1 km), vlakem (300 metrů). V okolí jsou krásné turistické trasy a cykloztezka. Je zde také možnost projížďky na koních či vyhlídkový let letadlem (letiště Zbraslavice 5 km ) - nutno objednat. Je možné odtud podnikat výlety (i vlakem) po historických (Kutná Hora, Český Šternberk, Kačina), přírodních (Stvořidla, Pavlov) i technických zajímavostech zdejšího kraje. Vše zajímavé se dozvíte z informační tabule v areálu. Nejbližší restaurace 50 metrů (pivo, limo, něco na zub), nákupní středisko TESCO Zruč n. Sáz. (6 km) otevřeno denně - možno i vlakem
A43504 kapacita: 4 lůžek, cena od: 150 Kč - bez stravy a možnosti vl. vaření

Ubytování v okolí objektu Chaty Panský mlýn Webkamery v okolí objektu Chaty Panský mlýn
 

Webkamery v okolí 20 km od objektu Chaty Panský mlýn:

vzdálenost 9 kmWebkamera Kutná hora - Kralice

Webkamera Kutná hora - Kralice

Webkamery » Kutnohorsko, Posázaví » Kutná Hora Koukněte webkamerou online na čapí hnízdo v Kralicích. Webkamera je zaměřena na čapí hnízdo na komíně v Kralicích.
A43619 Webkamery / Webkamery / Kutnohorsko, Posázaví

Webkamery v okolí objektu Webkamera Kutná hora - Kralice Ubytování v okolí objektu Webkamera Kutná hora - Kralice
 

Katalog českemsnámi.cz je v kategorii Webkamery v turistické oblasti Kutnohorsko, Posázaví průběžně doplňován o nové web kamery. Chcete-li přidat web kameru do katalogu webkamer, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt". V turistickém regionu Kutnohorsko, Posázaví se nabídka web kamer nachází v následujících obcích: Benešov, Střezimíř, Týnec nad Sázavou, Vlašim, Český Brod, Kolín, Mrzky, Kutná Hora, Čelákovice, Ondřejov, Úvaly, Zvánovice

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Chaty Panský mlýn" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Web kamery obec Zbraslavice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3197 / Webkamery: celkem 983
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha