Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Rekreační zařízení » Ostrovec » Rekreační středisko Na Rybárně

v okolí objektu Rekreační středisko Na Rybárně

Nacházíte se na stránce objektu Rekreační středisko Na Rybárně na portálu Českemsnámi.cz v kategorii rekreační zařízení obec Ostrovec.

Kategorie rekreační zařízení: Rekreační zařízení Jižní Čechy     Zobrazeno: 6337x

Zobrazit všechny rekreační zařízení
Rekreační středisko Na Rybárně

Rekreační středisko Na Rybárně

Rekreační zařízení » Jižní Čechy » Ostrovec Rekreační středisko se nachází 10 km od města Písek, uprostřed jihočeských lesů, v krajině s cenným bohatstvím kulturně historických památek. K dispozici je společenská místnost, kantýna, půjčovna horských kol, pramic a kánoí, ohniště, udírna, stolní tenis, sportovní a dětské hřiště, prodej rybářských povolenek. V oblasti jsou vhodné podmínky pro rybaření, houbaření, pěší turistiku, cykloturistiku i autoturistiku (hrady: Orlík, Zvíkov, zámky: Blatná, Hluboká, Kratochvíle). Nedaleko se nachází jelení rezervace, Country klub a jezdecký areál. Při povodních v srpnu 2002 dosahovala hladina Orlické přehrady k okraji chatové osady. Jelikož jsou chatky ve svahu, jejich zaplavení nehrozí.
A4358 kapacita: 28 lůžek

Ubytování v okolí objektu Rekreační středisko Na Rybárně Webkamery v okolí objektu Rekreační středisko Na Rybárně
 

v okolí 20 km od objektu Rekreační středisko Na Rybárně:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Sportovní aktivity v turistické oblasti Jižní Čechy dále člení na Adrenalinové sporty, Bazény, Bowling – kuželky, Cyklopůjčovny, Fitness – aerobic, Golf, Koupaliště – přehrady, Sauna, Squash. Chcete-li přidat objekt do katalogu Sportovní aktivity, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Rekreační středisko Na Rybárně" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Sportovní aktivity - Rekreační zařízení - obec Ostrovec.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2892 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha