Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Penziony » Jiříkov » V Jiříkově

v okolí objektu V Jiříkově

Nacházíte se na stránce objektu V Jiříkově na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Jiříkov.

Kategorie penziony: Penziony Jeseníky, Rychlebské hory     Zobrazeno: 6946x

Zobrazit všechny penziony
V Jiříkově

V Jiříkově

Penziony » Jeseníky, Rychlebské hory » Jiříkov Odpočívat můžete pasivně obklopeni zelení přímo na udržovaném trávníku, lehátku, na kryté terase, v 10 m venkovním bazénu nebo při kulečníkovém turnaji. Můžete se vydat autem na výlety do okolí za přírodními krásami, kulturními památkami nebo koupališti, krytými bazény a dalšími vodními plochami v okolí do 20-40 km. Aktivně relaxovat pak můžete na tenisovém kurtu, pěších túrách, cykloturistikou nebo jízdou na koních. TENIS můžete hrát na připraveném antukovém hřišti. Plavání v 10 m bazénu je spíše relaxací. Vhodnější je pěší turistika pro rodiny s menšími dětmi do okolí, například na blízký hrad Sovinec, kde se občas konají různé kulturní a společenské akce. Pro náročnější aktivní odpočinek se přímo vybízí cykloturistika. Pro delší trasy můžete použít např. cyklobusy. V blízkosti se nacházejí tyto trasy č.: 511 - ... přes Litovel - Paseky... , 6053 - Rešovské Vodopády - Valšovský Důl (po zelené TZ), 6103 - ...přes Bělkovice - Dolany-rozc. - Radíkov-rozc. - Svatý Kopeček - Bystrovany ... 6144 - Jiříkov na Moravě - Kněžpole - Arnoltický Potok - Pod Pomezím - U Tří Lip - Dětřichov nad Bystřicí - Sedm Dvorů - Moravský Beroun - Nová Véska - Guntramovice - Kružberk - 49 km. Další vzdálené trasy - 6029, 6067, 6068, 6069, ... i nejnáročnější. Nejbližší půjčovny kol jsou v Malé Morávce, Jeseníku, Rejvízu nebo u Českých drah - v železničních stanicích Olomouc hl. n. a Litovel předměstí. Záloha za jedno kolo činí 1 000 Kč, půjčovné na kalendářní den pak 100 Kč. Detailní seznam tras v okruhu 30 km zde
A4366 kapacita: 20 lůžek

Ubytování v okolí objektu V Jiříkově Webkamery v okolí objektu V Jiříkově
 

v okolí 20 km od objektu V Jiříkově:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Jeseníky, Rychlebské hory dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "V Jiříkově" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Jiříkov.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2892 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha