Českem s námi » Ubytování » Střední Morava, Haná » Ubytovny » Olomouc » Ubytovna Eva

v okolí objektu Ubytovna Eva

Nacházíte se na stránce objektu Ubytovna Eva na portálu Českemsnámi.cz v kategorii ubytovny obec Olomouc.

Kategorie ubytovny: Ubytovny Střední Morava, Haná     Zobrazeno: 6535x

Zobrazit všechny ubytovny
Ubytovna Eva

Ubytovna Eva

Ubytovny » Střední Morava, Haná » Olomouc 1. nově rekonstruovaná budova splňující normy moderních ubytovacích zařízeních 2. lokalita je jedna z nejlepších v Olomouci splňující nejnáročnější požadavky ubytovaných snadný přístup na ubytovnu pro pěší i mobilní (vlak, bus, tramvaj) rychlá a snadná dostupnost všech olomouckých i okolních lokalit (autem i MHD) klidná lokalita a to 100m od hlavního tahu Olomoucí občanské vybavení v blízkém okolí ubytovny (potraviny, masna, restaurace, bar, pizzerie, jídelna, tenisový kurt, fotbalové a volejbalové hřiště, relaxační a stretchingová cvičení, tramvaj, cyklostezky…) 3. pokoje jsou: 7 x 2lůžkový a 11x 3lůžkový a 1x5-tilůžkový 4. na ubytovně se nachází 2 x kuchyňka, společenská místnost s TV, venkovní posezení s grilem, 2 x místnost s umyvárkou a sprchami, 2 x místost s WC, prádelna 5. v ceně ubytování jsou lůžkoviny, pravidelný úklid pokojů a společesnkých prostor minimálně 5x za týden, základní hygienické potřeby, úschova cenností 6. naším cílem je spokojenost ubytovaných a vysoká úroveň levného ubytování, proto je vetšina zisku reinvestováno do opětovného zkvalitnění ubytování
A4377 kapacita: 50 lůžek

Ubytování v okolí objektu Ubytovna Eva Webkamery v okolí objektu Ubytovna Eva
 

v okolí 20 km od objektu Ubytovna Eva:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Střední Morava, Haná dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Ubytovny - obec Olomouc se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Ubytovna Eva" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2894 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha