Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Hotely-Hostely » Hrušovany » Hotel a restaurace U sv Václava

v okolí objektu Hotel a restaurace U sv Václava

Nacházíte se na stránce objektu Hotel a restaurace U sv Václava na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Hrušovany.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Krušné hory     Zobrazeno: 5275x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel a restaurace U sv Václava

Hotel a restaurace U sv Václava

Hotely-Hostely » Krušné hory » Hrušovany Hotel a restaurace U sv. Václava najdete 12 km od Chomutova(směr Praha). Nabízíme pořádání reprezentativních, kulturních a společenských akcí v nadstandardním prostředí historických objektů (1726-1735) s architekturou pozdního baroka stavitele italského původu Oktaviána Broggia. Nad restaurací se v objektu nachází reprezentativní prostory, dva velké sály s kapacitou až 150 míst a salonek pro jednání u kulatého stolu pro 13 osob, v přízemí školící místnost pro 26 osob, dále místnost s velkým oválným stolem pro 12 osob a salón v prostorách restaurace pro 40 osob. Ideální pro obchodní jednání, sympozia, recepce a svatební hostiny církevní v kostele sv. Václava a civilní u svatebního oblouku. Nabízíme komfortní ubytování ve standardních i atypických dvoupodlažních apartmánech s koupelnou, televizí, ledničkou a stylovým nábytkem. K dispozici v hotelu je bezbariérový pokoj. Do tohoto pokoje se pohodlně přepravíte výtahem. V restauraci nabízíme kvalitní českou i zahraniční domácí kuchyni.
A43863 kapacita: 56 lůžek, cena od: 690 Kč - se snídaní

Ubytování v okolí objektu Hotel a restaurace U sv Václava Webkamery v okolí objektu Hotel a restaurace U sv Václava
 

v okolí 20 km od objektu Hotel a restaurace U sv Václava:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Krušné hory dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Hotely-Hostely - obec Hrušovany se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Hotel a restaurace U sv Václava" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2909 / Webkamery: celkem 996
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha